Oyun HaberleriPCPlayStationXbox

No Man’s Sky, Omega güncellemesi oyunun sonu mu?

0

No Man’s Sky son güncellemesi Omega ile ‘oyunun son güncellemesi mi?’ tartışması çıksa da gelişimin bir süre daha devam edeceğine işaret edildi.

İngiliz video oyun stüdyosu Hello Games tarafından geliştirilen 2016’da PC ve PlayStation’a 2018’de ise Xbox’a gelen 32 oyuncuya kadar çok oyunculu bir deneyim sunan uzayda geçen açık dünya hayatta kalma oyunu No Man’s Sky, son güncellemesi Omega ile büyümeye devam ediyor.

Egzotik özelliklere sahip Starborn Runner gemisinin yanında yeni güncelleme ile oyuna Omega seferi, Keşif Yıldızları’nın yenilenmesi, Atlas Kaskı ve kara deliklere erişim gibi pek çok özellik geldi.

Bu özel kask, Omega keşif gezisini tamamlayan tüm Gezginlere verilir.

Oyunun 4.5 ücretsiz güncellemesi için buraya göz atabilirsiniz.

No Man’s Sky, Omega güncellemesi oyunun sonu mu?

Yirmi dört harfli Yunan alfabesinin sonuncu harfi olan Omega’nın oyunun son güncellemesinin adı olarak verilmesi pek çok oyuncuyu endişelendirdi. No Man’s Sky artık güncelleme almayacak mı?

Hello Games her ne kadar yeni oyunları Light No Fire üzerine çalışmaların devam ettiğini söylese de No Man’s Sky macerasının bir süre daha süreceği ortada. Omega fragmanında yolculuğun devam edeceği üzerine son bir cümle geçmesi oyuncuların gözünden kaçsa da hikayenin devam edeceğine işaret…


Oyun haberleri için temel kriterlerimizi merak ediyorsanız,
haber politikası ve standartlarımıza göz atabilirsiniz.


Bizi Google News üzerinden de takip edebilirsiniz.


Oyun Günlüğü
Yeni nesil oyun haberciliği - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.