Oyun HaberleriPCPlayStation

Need for Speed Unbound – Volume 2 güncellemesi 21 Mart’ta geliyor!

0

Need for Speed Unbound için 21 Mart’ta gelecek Volume 2 güncellemesiyle birçok yeni yükseltme, etkinlik ve günlük meydan okuma gelecek.

Need for Speed Unbound

Guildford merkezli İngiliz video oyun şirketi Criterion Games tarafından geliştirilen ve Electronic Arts tarafından da yayımlanan Need for Speed serisinin yeni oyunu Need for Speed Unbound içinyeni büyük bir güncelleme geliyor.

Yeni ödüller, yarışlar, kozmetik öğeler ve daha fazlasının olacağı Volume 2 güncellemesi 21 Mart’ta oyuncularla buluşacak. Çok oyunculu modda çevrede cirit atan polisler gerilimi tırmandırırken yeni günlük meydan okuma ve etkinlikler oyuna yepyeni bir soluk getirecek.

Need for Speed Unbound – Volume 2 ile gelecek olan tüm yenilikler

  • Yeni Eklentiler: Endurance event’lerini ve Rumble yarışlarını içeren birçok ek içerik… Ayrıca oyuncular, çok oyunculu modda, arkadaşlarının yardımıyla polisleri provoke ederek yarışın ¨kurallarını¨ değiştirebilecek ve büyük ödüller kazanabilecekler.
  • Daha fazla seçenek: XP ve ¨banka¨ kazanabilmek için üçü günlük olmak üzere 40’tan fazla yeni challenge… Yanı sıra oyuncular, yeni Hot Laps pistlerinde, 30 saniyelik ¨sıkıştırılmış¨ yarışlarda zamana karşı yarışarak yeni ödüller elde edebilecekler. Oyuna çeşitlilik katacak olan yeni ¨playlist event¨leri ise nadir – kişiselleştirilmiş ‘Lotus Emira Balmain Edition’ gibi eşsiz ödüller içerecek.
  • Yeni ödüller: Oyuncular; yeni sürüş efektleri, pozlar, çıkartmalar ve daha fazlası ile Lakeshore sokaklarında tarzlarını sergileyebilecekler.
  • Yeni DLC – Keys to the Map: 160’tan fazla aktivite ve 260’tan fazla collectible (100 oyuncak ayı, 80 grafiti ve 80 billboard); ceket, tişört ve eşofman altından oluşan özel Fury and Zen kıyafeti… Tamamı, bu yeni DLC ile (ücretli olarak) Unbound’a eklenecek.

Need for Speed Unbound’un Volume 2 güncellemesi 21 Mart’ta; PlayStation 5, Xbox Series X|S ve PC platformlarına gelecek.


Oyun Günlüğü
Türkiye'nin yeni nesil oyun haber sitesi. 2020'den bu yana Türkçe ve İngilizce web sitelerimiz ve dijital dergimizle sizinleyiz! - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.