Nintendo SwitchOyun HaberleriPCPlayStationXbox

Monster Jam Showdown, 2024’te PC ve konsollara geliyor!

0

Yarış oyunlarıyla tanınan Milestone’un yeni oyunu Monster Jam Showdown, 2024’te PC ve konsollara gelecek.

Monster Jam Showdown

Milano merkezli İtalyan video oyun stüdyosu Milestone’un yeni oyunu Monster Jam Showdown, 2024’te PlayStation 5 , Xbox Series , PlayStation 4 , Xbox One , Switch ve PC’ye (Steam, Epic Games Store) gelecek.

Unreal Engine 5 ile geliştirilen Monster Jam Showdown , gerçekçi, titizlikle ayrıntılı ortamların yanı sıra benzeri görülmemiş bir aydınlatma sistemi ve fizik sistemi yaratmak için en son teknolojiden yararlanıyor.

66 kamyon yer alacak!

Monster Jam Showdown’da toplam 66 resmi Monster Jam kamyonu (temel oyuna 40 kamyon dahil edilecek ve 26’sı ücretsiz veya premium indirilebilir içerik aracılığıyla mevcut olacak) ve kilidini açıp uygulayabileceğiniz 140’tan fazla kozmetik yer alacak.

Amerikan futbol sahaları, beyzbol stadyumları ve otoyollar olmak üzere üç mekan kategorisinin tamamında yarışacak.

Monster Jam kamyonlarını Amerika’nın harika açık hava ortamından ilham alınan üç orijinal ortamda sürebilecek: Ölüm Vadisi’nin çorak çölü, Colorado’nun çarpıcı ormanları ve kristal nehirleri ve Alaska’nın kış gibi vahşi dağları.

10 farklı mod olacak

Bire bir yarış ve serbest stil gibi resmi yarışmalardan özel olarak tasarlanmış etkinliklere kadar toplam 10 farklı oyun modu, bölünmüş ekran da dahil olmak üzere hem çevrimiçi hem de çevrimdışı arcade deneyimlerinin güçlü bir karışımını sunacak.

Xbox Partner Preview mart 2024 etkinliğinde duyurulan Monster Jam Showdown için henüz tam çıkış tarihi ve fiyatı açıklanmadı.


Oyun haberleri için temel kriterlerimizi merak ediyorsanız,
haber politikası ve standartlarımıza göz atabilirsiniz.


Bizi Google News üzerinden de takip edebilirsiniz.


Oyun Günlüğü
Yeni nesil oyun haberciliği - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.