Oyun HaberleriPCPlayStation

Modern Robin Hood hikayesi başlıyor: Fairgame$ duyuruldu

0

PlayStation Showcase 2023’te ilk duyurulan oyun Haven Studios’un yeni oyunu Firegame$ oldu. PC ve PS5 için geliştirilen oyun modern bir Robin Hood hikayesi vadediyor.

Fairgame$

Rekabetçi modern bir soygun oyunu olan Fairgame$, PlayStation Showcase 2023’ün ilk konuğu oldu. PC ve PlayStation 5 için duyurulan oyun geçtiğimiz sene içinde Sony’nin satın aldığı Haven Studios tarafından geliştiriliyor.

Haven Studios Kreatif Direktörü Mathieu Leduc, Fairgame$ ile ilgili ilk detayları paylaştı:

“Özetle, bu, ultra zenginleri soymak ve teraziyi yeniden dengelemek için bir yeraltı hareketine katıldığınız heyecan verici, rekabetçi bir soygun oyunudur.”

Fairgame$

Fairgame$ size modern bir Robin Hood hikayesi vadediyor. Heyecan arayan biri veya sadece harika ganimetler toplamak isteyen biri olarak kuralları yıkma fırsatı verecek oyunda, dünyanın dört bir yanındaki yasak yerlere izinsiz girecek, şekerci dükkanındaki bir çocuk gibi ceplerinizi dolduracak ve dokunulmaz milyarderlerin hain planlarını ortaya çıkaracaksınız.

“Fairgame$, ortaya çıkan sandbox oynanışıyla yeni bir tür PvP oyunu yaratma arzusundan doğdu” diyen Leduc, “Yaratıcılığı ve ustalığı ödüllendiren ve her oynadığınızda şaşırtıcı hikayeler sunan yeni bir çok oyunculu deneyim sunmak istiyoruz.” ifadelerini kullandı.

Fairgame$

Serkan Meriçeri
Oyun Günlüğü İnceleme Editörü - 2023