Oyun HaberleriPC

Microsoft Store (Xbox) PC haftalık indirimler – 8 Temmuz 2024

0

Microsoft Store (Xbox) haftalık indirimlerini 8 Temmuz 2024 itibariyle sizler için listeliyoruz. Listemizdeki oyunlar hem fiyat hem de oynanış açısından memnun edecek!

Subnautica: Below Zero

Another Crab’s Treasure

Keşiş yengeci Kril olarak etrafta bulduğunuz çer çöpü kabuk olarak kullanın, boyunuzdan büyük düşmanların saldırılarına direnin. Epik bir define avına yelken açın, elinizden alınan kabuğunuza kavuşmak için kıskacınızdan geleni ardınıza koymayın. Kirlenmiş okyanusun karanlık sırlarını keşfedin.

Microsoft Store Fiyatı :63.75TL

Steam Fiyatı: 11.99 Dolar

Deep Rock Galactic

Deep Rock Galactic sert uzay Cücelerinin, %100 yok edilebilir çevrelerin, yöntemsel oluşturulmuş mağaraların ve uzaylı canavarlardan sonsuz sürülerin olduğu bir co-op birinci bilim kurgu FPS oyunudur.

Microsoft Store Fiyatı: 16.50TL

Steam Fiyatı: 9.89 Dolar

Subnautica: Below Zero

Yabancı bir gezegenin buz gibi sularında maceraya balıklama atlamaya hazır olun. Below Zero’daki hikâye, orijinal Subnautica’daki olayların iki sene sonrasında geçiyor. Yaşam alanları oluşturup alet yaparak hayatta kalmaya çalışın ve Subnautica dünyasında daha da derinlere inin.

Microsoft Store Fiyatı:50,14TL

Steam Fiyatı : 6.94 Dolar

The Gunk

The Gunk, Rani’nin yer aldığı sert uzay taşıyıcı ikilisinin başrollerini paylaştığı bir aksiyon-macera oyunudur. İkili, biraz para kazanma mücadelesi verirken, tesadüfen dolu dolu bir yaşamla dolu dokunulmamış bir gezegene rastlarlar. Değerli kaynaklar arayışıyla geldikleri yerde, tam bir hazineye denk geldiklerini düşünürler…

Microsoft Store Fiyatı : 27.42TL

Steam Fiyatı : 4.37 Dolar

Orcs Must Die! 3

Orcs Must Die! 3, Orc katletme çılgınlığını daha önce mümkün olabileceği düşünülmeyen bir seviyeye yükseltiyor. Tek başına veya bir arkadaşınla birlikte devasa bir tuzak ve silah cephaneliğini kullanarak kuşan. Ödüllü serinin bu yeni oyununda tiksinç Orc’ları kes, yak, savur ve çarpmak. Seriye yeni gelen Savaş Senaryoları, oyuncuları kurulan en büyük Orc ordularıyla karşı karşıya getiriyor. Kurulabilen Savaş Makineleri oyunculara bu işgalcileri yıkmak, bıçaklamak, kül etmek ve parçalara ayırmak için gerekli araçları sağlıyor.

Microsoft Store Fiyatı: 58,50TL

Steam Fiyatı: 4,49 Dolar

ASTRONEER

Uzak dünyaları keşfedin ve yeniden şekillendirin! Astroneer, 25. yüzyılda Galaksiler Arası Keşif Çağı’nda geçen, Astronotların nadir keşiflere imza atmak ve evrenin gizemlerini gün yüzüne çıkarmak için zorlu ortamlarda hayatlarını riske attıkları bir maceradır.

Bu macerada oyuncular birlikte çalışarak yerin altında ya da üstünde özel üsler inşa edebilir, çeşitli araçlar üreterek engin bir güneş sistemini keşfedebilir ve araziyi kullanarak hayal edebilecekleri her şeyi yaratabilir. Heyecan verici gezegen maceralarında arayışın ve başarının anahtarı, oyuncunun yaratıcılığı ve hünerleridir!

Microsoft Store Fiyatı: 112.20TL

Steam Fiyatı : 5.99 Dolar

Mortal Shell: Enhanced Edition

Mortal Shell, parçalanmış bir dünyada akıl sağlığını ve direncini sınayan, aksiyon temelli, acımasız bir rol yapma oyunudur. İnsanlıktan geriye kalanlar çürüyüp giderken harabelerin içinde azimli düşmanlar birikiyor. Merhametleri yok; hayatta kalmak için üstün farkındalık, keskinlik ve içgüdüler gerekiyor. Sadık takipçilerin gizli kutsal yerlerini bul ve gerçek amacını keşfet.

Microsoft Store Fiyatı:21.06TL

Steam Fiyatı : 1.49 Dolar


Oyun haberleri için temel kriterlerimizi merak ediyorsanız,
haber politikası ve standartlarımıza göz atabilirsiniz.


Bizi Google News üzerinden de takip edebilirsiniz.


Emre Yıldırım
Oyun Günlüğü Haber Editörü