Oyun HaberleriPCPlayStation

Metal Gear Solid Delta: Snake Eater duyuruldu!

0

Söylentiler gerçek çıktı. Konami, Metal Gear Solid Delta: Snake Eater’i, PlayStation Showcase 2023’de duyurdu. Bütün detaylar haberimizde!

Metal Gear Solid Delta: Snake Eater

Konami, PlayStation Showcase 2023’de Metal Gear Solid Delta: Snake Eater’ı PlayStation 5, Xbox Series X|S ve PC için duyurdu. Kesin bir çıkış tarihi açıklanmadı.

Konami’nin açıklamasına göre Metal Gear Solid Delta: Snake Eater, 2004 yılında PlayStation 2’de yayımlanan Metal Gear Solid 3: Snake Eater’a sadık kalınarak geliştirilen bir remake. Yeni nesil oyuncular ve serinin sadık hayranları, Big Boss‘un başlangıç hikayesini deneyimleyecek ve Operasyon Snake Eater bünyesinde bir efsaneye dönüşmesine tanıklık edecekler. Bu remake’te orijinal oyunun seslendirme sanatçıları yer alırken, zengin hikaye eşsiz grafikler ve sürükleyici ses deneyimi ile harmanlanacak.

Metal Gear Solid Delta: Snake Eater ve Master Collection Vol. 1 detayları

Geliştirme ekibinden mesaj var

”Size teşekkür ediyor ve sürekli desteğinizi içtenlikle takdir ediyoruz. Şu anda geliştirme ekibi, hayranların en güncel platformlarda Metal Gear serisini deneyimleyebilecekleri ve keyfini çıkarabilecekleri bir ortam yaratmak için birlikte çalışıyor.

Metal Gear serisinin en çok sevilen oyunlarından biri olan ve Snake’in ortaya çıkış hikayesini anlatan Metal Gear Solid 3: Snake Eater’ı, Metal Gear Solid Delta: Snake Eater olarak yeniden yapıyoruz. Metal Gear Solid Delta: Snake Eater için, orijinal hikaye ve oyun tasarımına sadık kalarak çok çalışıyoruz. Oyunu muazzam görseller ve kusursuz bir kullanıcı deneyimi ile geliştirmeye devam ediyoruz. Bununla beraber, serinin 35. yıl dönümünü kutlarken Metal Gear Solid: Master Collection’ı da yayımlıyor olacağız.”

”Metal Gear serisini en güncel platformlarda oynamaktan keyif alacağınızı umuyoruz.”

Metal Gear Solid Delta: Snake Eater hangi platformlara çıkacak ?

Metal Gear Solid Delta: Snake Eater, PlayStation 5, Xbox Series X|S ve PC için çıkacak. Oyunun henüz bir çıkış tarihi bulunmuyor.

Metal Gear Solid Delta: Snake Eater ekran görüntüleri

Metal Gear Solid: Master Collection Vol. 1

Bu sonbaharda retro üçleme de geliyor!

Metal Gear Solid Delta: Snake Eater yayımlanmadan önce oyuncuları heyecanlandıracak bir sürpriz daha bulunuyor.

Metal Gear Solid: Master Collection Vol. 1, ilk üç Metal Gear Solid oyununu içerecek. Koleksiyonun çıkış tarihi önümüzdeki sonbahar olarak belirlenmiş durumda. Ayrıca bu koleksiyonun Cilt 1 olarak adlandırılmış olması, bize gelecekte daha fazla klasik Metal Gear Solid oyunu görebileceğimizi gösteriyor.

Metal Gear Solid: Master Collection Vol. 1 içerikleri

  • Metal Gear Solid
  • Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty (HD Collection)
  • Metal Gear Solid 3: Snake Eater (HD Collection)
Berk Söğütlü
Oyun Günlüğü Haber Editörü