Oyun HaberleriPC

Men of War 2, 2024 yılına ertelendi!

0

2. Dünya Savaşı’nda geçen gerçek zamanlı strateji oyunu Man of War 2, 2024 yılına ertelendi.

Men of War 2

Fulqrum Publishing tarafından yayımlanacak ve Best Way tarafından geliştirilen 2. Dünya Savaşı’nda geçen gerçek zamanlı strateji oyunu Men of War 2, oyuncu geri bildirimlerinin etkisiyle 2024 yılına ertelendi.

Türkçe alt yazı ve arayüz desteğiyle çıkacak oyunun 20 Eylül 2023’te çıkması bekleniyordu.

3 farklı tarihi kampanya!

Almanya, ABD ve Sovyetler’in yer alacağı oyunda Amerika ile ‘The Falaise Pocket’, ‘Thwarted Blitzkrieg’ ile Sovyetler’in ‘On Their Own Soil’ ile de Almanya’nın kampanyasına ortak olacağız.

Gerçek zamanlı bir strateji oyunu olan Men of War 2’de her hikaye oyuncuya gerçekçi bir savaş deneyimi sunacak. Oyunda ayrıca lansmanla birlikte altı ilave bağımsız bonus görev, oyuncuları bekliyor olacak.

Tarihsel kampanyalar, tek oyunculu çatışmaların yanında oyunda 4’e 4 şeklinde çok oyunculu olarak da oynayabileceksiniz.

Men of War 2 ayrıca 20’den fazla el yapımı çok oyunculu haritaya, 5 özel PVE oyun moduna ve PVP için 13 oyun moduna sahip.

Men of War 2 modlama desteğiyle gelecek

Yeniden tasarlanan GEM RTS motoru ile oyun, tam mod desteğine sahip olacak. Topluluğun geliştirdiği modlarla oyun uzun yıllar vazgeçilmez strateji oyunlarınızdan biri olacak.

Oyun Günlüğü
Yeni nesil oyun haberciliği - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.