Oyun HaberleriPCPlayStation

Medieval Dynasty yeni haritası duyuruldu!

0

Orta Çağ yaşam simülasyonu Medieval Dynasty’nin büyük bir merakla beklenen co-op güncellemesinin detayları belli oluyor. Güncelleme ile birlikte oyuna yeni bir harita geleceği açıklandı.

Medieval Dynasty – Piastovia

Polonyalı video oyun stüdyosu Render Cube tarafından geliştirilen ve Toplitz Productions tarafından da yayımlanan Orta Çağ yaşam simülasyonu Medieval Dynasty‘nin büyük bir merakla beklenen co-op güncellemesinin detayları belli oluyor.

Dört aşamanın sonunda duyurulacak co-op güncellemesinin ilk detayları açıklandı.

Medieval Dynasty yeni haritası Oxbow duyuruldu!

Yeni harita Oxbow; canlı ve eşsiz köyler, nefes kesen yerler, yeni hikaye ve karakterler şeklinde duyuruldu. Haritadaki ilk yerleşim yeri Piastovia’da yeni fragmanda paylaşıldı. Piastovia’da ticaret yapacak ve yeni arkadaşlar edineceksiniz.

Oxbow’u arkadaşlarınızla veya tek oyunculu modda ziyaret edebilecek ve sunduğu her şeyin keyfini çıkarabileceksiniz. Güncelleme PC, PS5 ve Xbox Series X|S’de mevcut olacak.

Oyunun co-op güncellemesi için ne yazık ki bir çıkış tarihi henüz yok.


Oyun Günlüğü
Türkiye'nin yeni nesil oyun haber sitesi. 2020'den bu yana Türkçe ve İngilizce web sitelerimiz ve dijital dergimizle sizinleyiz! - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.