Oyun HaberleriPCPlayStationXbox

Medieval Dynasty konsol sürüm co-op modu geldi!

0

Orta Çağ yaşam simülasyonu Medieval Dynasty için büyük bir merakla beklenen co-op modu, Epic Games’in yanında konsollara ve Xbox Game Pass’e geldi.

Medieval Dynasty

Bağımsız video oyun stüdyosu Render Cube tarafından geliştirilen ve Toplitz Productions tarafından da yayımlanan Orta Çağ yaşam simülasyonu Medieval Dynasty, Co-op modu, yeni Oxbow haritası ve karakter oluşturma sistemi ile birlikte PlayStation 5, Xbox Series X|S ve Game Pass’in yanında PC’de Microsoft Store ve Epic Games platformlarına geldi.

Co-op mod 7 Aralık 2023’te yalnızca Steam’e gelmişti.

Çapraz platform desteği ile PC oyuncuları, konsol oyuncularıyla Orta Çağ hanedanlığını birlikte kurabilecekler. Oyuncular yeni harita Oxbow’da birlikte avlanırken, ticaret yaparken ve inşa ederken, esrarengiz karakterler, büyüleyici yerler ve köylerle dolu bir diyara taşınacak.

Medieval Dynasty

Geliştirici Render Cube, önümüzdeki aylarda 2024’ün sonlarına doğru Zırhlar, Armalar ve Kalkanlar güncellemesi ve daha fazlası için çalışmalarını sürdürüyor.

Medieval Dynasty

Oyun haberleri için temel kriterlerimizi merak ediyorsanız,
haber politikası ve standartlarımıza göz atabilirsiniz.


Bizi Google News üzerinden de takip edebilirsiniz.


Oyun Günlüğü
Türkiye'nin yeni nesil oyun haber sitesi. 2020'den bu yana Türkçe ve İngilizce web sitelerimiz ve dijital dergimizle sizinleyiz! - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.