Oyun HaberleriPlayStation

Marvel’s Spider-Man 2’den genişletilmiş New York fragmanı geldi!

0

Marvel’s Spider-Man 2’nin genişletilmiş New York fragmanı State of Play Eylül etkinliğinde yayımlandı. Yayımlanan yeni fragman oyunla ilgili yeni detaylar veriyor.

Marvel’s Spider-Man 2

Sony‘nin State of Play Eylül etkinliğinde, Insomniac Games‘in PlayStation 5’e özel geliştirdiği Marvel’s Spider-Man 2 için New York City’nin açık dünyasını konu alan yeni bir fragman yayımladı.

Yaratıcı yönetmen Bryan Intihar’ın rehberliğinde sunulan genişletilmiş New York fragmanı Peter ve Miles’ın çevrelerinde birçok farklı yolla dolaşabileceklerini ve oyuncuların hikayenin akışına göre Peter Parker ile Miles Morales arasında ”anında” geçiş yapabileceklerini ortaya seriyor. Marvel’s Spider-Man 2 New York’a Queens ve Brooklyn‘i ekleyerek harita boyutunu da iki katına çıkarıyor. Oyun New York City’yi genişletmesiyle birlikte, şehirde daha hızlı hareket etmek için geleneksel ağ sallamanın yanında yeni ”ağ kanatları” mekaniğini tanıtıyor.

Her şey bununla da bitmiyor Marvel’s Spider-Man 2‘ de, 65’ten fazla kostüm bulunacak ve bunları farklı renk stilleriyle giymenin 200’den fazla farklı yolu olacak. Son olarak oyunda yeni gelişmiş bir HUD sistemi bulunacak. Bu sistemle oyuncuların New York City’deki yan görevler, koleksiyon öğeleri ve diğer etkileşimleri daha da kolaylaşacak.

Marvel’s Spider-Man 2 Digital Deluxe Edition fragmanı

Marvel’s Spider-Man 2 Digital Deluxe Edition temel oyun dahil olmak üzere, tüm ön sipariş bonuslarını, 10 benzersiz Spider-Man kostümü, ek ‘Fotoğraf Modu’ çerçeveleri, çıkartmaları ve iki ekstra beceri puanını içerir.

Marvel’s Spider-Man 2 ne zaman çıkacak ?

Marvel’s Spider-Man 2, 20 Ekim 2023‘te PlayStation 5’e özel olarak çıkacak.

Berk Söğütlü
Oyun Günlüğü Haber Editörü

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir