Oyun HaberleriPlayStation

Marvel’s Spider-Man 2 çıkış tarihi açıklandı!

0

Summer Game Fest 2023 sunumu sırasında Marvel’s Spider-Man 2’den yeni detaylar geldi. Marvel’s Spider-Man 2, 20 Ekim’de PlayStation 5 özel geliyor.

Marvel’s Spider-Man 2

Geliştirici Insomniac Games, Summer Game Fest 2023 sırasında oyun ile ilgili yeni detaylar paylaştı. Marvel’s Spider-Man 2’de oyuncular New York’u hem Peter Parker hem de Miles Morales ile deneyimleme şansına sahip olacaklar. Açık dünyada Manhattan, Queens ve Brooklyn’i keşfederken bunlar arasında neredeyse anında geçiş yapabileceksiniz. Her iki Spider-Man’ in de kendine özel hikayeleri ve görevleri bulunacak.

Marvel’s Spider-Man 2’nin Summer Game Fest 2023 detaylarının yanı sıra, PlayStation Blog oyunun ön sipariş bonuslarını ve koleksiyoncu sürümlerini açıkladı.

Marvel’s Spider-Man 2 detaylar

Hikayede yeni sürprizler

Marvel’s Spider-Man 2 kreatif direktörü Bryan Intihar sunum sırasında oyundaki düşmanlardan biri olan Kraven the Hunter hakkında yeni bilgiler paylaştı. Intihar, Kraven’ın şimdiye kadar öne çıkardıkları hiçbir karaktere benzemediğini çünkü bir süper güce sahip olmadığını veya sihir kullanmadığını söyledi. Sadece işini en iyi şekilde yapan bir avcı. Kraven “en büyük avı” için New York’a geliyor ve peşinden koştuğu kişi yalnızca Peter Parker veya Miles Morales değil.

Intihar ekibin orijinal bir hikaye yapmak istediğini, bu yüzden farklı bir Venom hikayesi beklemiz gerektiğini ve Venom’un Eddie Brock değil başka biri olduğunu, bunu öğrenmek için de oyunun çıkışını beklememiz gerekeceğini söyledi.

Marvel’s Spider-Man 2 ön sipariş bonusları

Marvel’s Spider-Man 2’nin herhangi bir sürümünün ön siparişini veren oyuncular, 3 ek renk varyantı ile Peter için erken açılabilen Arachknight Suit, 3 ek renk varyantı ile Miles için erken açılabilen Shadow-Spider Suit, Web Grabber aygıtı ve başlangıç için için 3 beceri puanına sahip olacaklar.

Marvel’s Spider-Man 2 Koleksiyoncu Sürümü içerikleri

  • Digital Deluxe Edition kuponu
  • Steelbook
  • 19 inç Venom heykeli

Marvel’s Spider-Man 2 çıkış tarihi

Marvel’s Spider-Man 2, 20 Ekim’de PlayStation 5’e özel olarak çıkacak. Oyunu 16 Haziran’dan itibaren ön sipariş verebileceksiniz.

Berk Söğütlü
Oyun Günlüğü Haber Editörü