Oyun HaberleriPC

Manor Lords, TactiCon 2023’e gelmiyor!

0

Hooded Horse İletişim Direktörü Joe Robinson, Manor Lords’un TactiCon 2023’e gelmeyeceğini söyledi.

Hooded Horse ve Firesquid öncülüğünde düzenlenecek Steam strateji kongresi TactiCon, 11 Mayıs’da geri dönüyor. Oyuncuların en büyük merakı ise Manor Lords yeni demosunun akıbeti. Oyun hakkında yeni detaylar gelse de henüz bir çıkış tarihi açıklanmadı.

Oyun Günlüğü’ne konuşan Hooded Horse İletişim Direktörü Joe Robinson, Manor Lords’un bu yıl içinde TactiCon’a katılmayacağını söyledi.

Robinson, “Korkarım bu yıl TactiCon’da herhangi bir Manor Lords haberi olmayacak ve yeni bir demo da olmayacak. Paylaşacak daha çok şeyimiz olduğunda size haber vereceğiz!” açıklamasında bulundu.

Manor Lords ne zaman çıkacak?

Türkçe alt yazı ve arayüz desteğiyle gelecek olan tarihi şehir kurma ve strateji oyunu Manor Lords’un geliştirilme aşaması göz önüne alındığında 2024’te erken erişime çıkması bekleniyor.

Manor Lords geliştirilme durumu nedir?

Oyunun savaş mekanikleri üzerinde çalışmaya devam eden Polonyalı bağımsız oyun geliştiricisi Greg Styczen, sosyal medya hesabından da zaman zaman paylaşımlar yapıyor.

Yarım milyon oyuncunun istek listesindeki Manor Lord Ön İnceleme yazımıza buradan göz atabilirsiniz.


Ömer Faruk AKTAŞ
Oyun Günlüğü Kurucusu ve İçerik Direktörü - Strateji ve simülasyon oyunlarına tutkuyla bağlı. Bağımsız oyunların takibinde - Oyununuzu tanıtmak için iletişime geçmekten çekinmeyin! - Ömer is to blame for all this. You can contact us for game review and other business information.

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir