Mağara Jam
Oyun Haberleri

Mağara Jam 2023 başlıyor!

0

Türkiye’nin en büyük oyun geliştirme etkinliği Mağara Jam’in bu yılki oyun geliştirme maratonuna az kaldı. Türkiye’nin dört bir yanından oyun geliştiricilerini yenilik ve iş birliği dolu bir hafta sonu için bir araya getirecek Mağara Jam 16-19 Kasım’da.

Mağara Jam 2023
Mağara Jam 2023

Mağara Jam 2023, 72 saatlik bir oyun geliştirme maratonuna hazırlanıyor. 16-19 Kasım tarihleri arasında düzenlenecek olan etkinlik, yaratıcı sınırlarını zorlamayı ve yenilikçi oyunlar geliştirmeyi hedefleyen oyun geliştiricilerini ağırlayacak. Türkiye’nin dört bir yanından ekipler Jam’e fiziksel veya çevrimiçi olarak katılabilecek.

Gün

Saat

Dakika

Saniye

Mağara Jam’in odak noktası, ofis alanı, staj ve sürpriz ödüller gibi teşviklerle oyun endüstrisinde yeni yetenekleri teşvik etmek. Etkinliğin fiziksel ayağı StartGate’te 150 katılımcıya ev sahipliği yapacak ve iş birliği ve inovasyon için ideal bir platform sunacak.

Bu heyecan verici oyun geliştirme maratonu sadece katılımcıların yeteneklerini beslemekle kalmayacak, aynı zamanda ağ kurma, öğrenme ve oyun geliştirmenin canlı dünyasını deneyimleme için bir platform sunacak. YouTube ve Twitch üzerinden yapılacak canlı yayınlar ve Mağara DEV Discord kanalı üzerinden oyun geliştirmenin ardındaki dinamik ve yaratıcı sürece sürükleyici bir bakış sağlayacak.

Oyun dünyasından daha fazla haber için bizi takip edin!


Özge Güzel
Oyun Günlüğü Kıdemli Editörü / Senior Editor