Oyun HaberleriPC

Life by You çıkış tarihi ertelendi!

0

Yaşam simülasyon oyunu Life by You, 5 mart 2024’teki çıkış tarihi hazirana ertelendi. Oyun erken erişim olarak yayımlanacak.

Life by You

Paradox Announcement Show 2023’te duyurulan yeni yaşam simülasyon oyunu Life by You, 12 Eylül 2023’te erken erişim olarak Epic ve Steam platformlarına gelecekti. Yıl sonuna doğru oyunun mart ayında ertelendiği duyurulmuştu.

Yeni yapılan güncelleme ile Life by You, 6 Haziran 2024’e ertelendi.

Life by You ile neler yapacağız?

Life by You açık dünya olacak!

Yükleme ekranları olmadan oynayacağımız oyunda gerçek dilde konuşmalar başlatacağız. Kırsal bölgeye arabayla veya bisikletle gidecek yeni deneyimlerin kilidini açmak için görevleri keşfedecek yada tamamlayacağız.

Life by You

Paradox oyunlarında temel özellik Life by You’da da yer alacak. Modlama! Modlar aracılığıyla kendi oyun içi içeriğinizi oluşturacak, oynanışı istediğiniz zaman değiştirebileceksiniz. Hayat sizin ellerinizde!

Life by You

Üçüncü şahıs modu ile yaşayın!

Fragmanda da dikkatimizi çeken üçüncü şahıs modu oyunda yer alacak. Birinin hayatını yaşa veya birçok kişinin hikayesini anlat. Bir kariyer basamaklarını tırmanın. Aşık ol veya aileni geçindir.

Oyun içinde kendi konuşmalarınızı bile oluşturabilirsiniz. Bu konuda detaylar ilerleyen dönemlerde ortaya çıkacaktır.

Life by You

Modlamanın yanında oyunun bir özelliği olarak kendi dünyanızı tasarlayabileceksiniz. İnsanlarınızın hayallerindeki evleri veya işletmeleri sıfırdan inşa edebileceksiniz. Onları yukarıdan aşağıya, içeriden dışarıya döşeyin. Tüm kasabayı yıkın ve yeniden düzenleyin.

Tamamen özelleştirilmiş insanlar yaratabilirsiniz. Derin kişilik ve karakter özellikleri dahil olmak üzere ailelerinizi İnsan Yaratıcısında tasarlayabilirsiniz. İnsanlarınızı istediğiniz zaman yeniden şekillendirebilirsiniz.

Life by You

Erken erişimde çıkacak oyun lansmanda bu özelliklerin tamamıyla mı çıkacak bilmiyoruz ancak vadettikleri bizi heyecanlandırmaya yetti. Sizler Life by You hakkında neler düşünüyorsunuz, yorumlarınızı bekliyoruz.

Life by You ne kadar?

Steam’de henüz fiyatı açıklanmayan oyun Epic Games’te 340 TL’den satışa sunulmuştu. Google’da aratınca Epic Games fiyatı 1.219 TL olarak görünüyor ancak mağazada ön satışa kapalı.

Life by You Türkçe dil desteği var mı?

Oyunda ne yazık ki Türkçe dil desteği bulunmuyor. Oyunda Fransızca, Almanca, İngilizce ve Latin Amerika İspanyolcası yer alıyor.

Life by You oynanış videosu


Oyun Günlüğü
Yeni nesil oyun haberciliği - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.

Comments

Leave a reply

You may also like