Oyun HaberleriPCPlayStation

Korku oyunu The Texas Chain Saw Massacre çıktı!

0

Korku oyunu The Texas Chain Saw Massacre, PC ve PlayStation ve Xbox platformlarına geldi. Oyun, 340 TL’den satışa sunuldu.

The Texas Chain Saw Massacre

İngiliz video oyun stüdyosu Sumo Digital tarafından geliştirilen ve Gun Interactive tarafından da yayımlanan korku oyunu The Texas Chain Saw Massacre, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series S/X konsollarına, Steam ve Game Pass’e geldi.

Aynı adlı 1974 yapımı korku filminden uyarlanan bu 3’e 4 asimetrik korku oyunu oyuncuların ya kötü şöhretli Slaughter ailesinin bir parçası olarak kan arayacak ya da kaçmak için çaresiz kurbanlarla olacak.

The Texas Chain Saw Massacre karakterleri!

Aile olarak oynarken – tanıdık yüzler arasında Aşçı, Otostopçu ve Deri Surat ile yeni gelenler Johnny ve Sissy yer alıyor – oyuncular kurbanlarını takip edecek ve kaçmalarını engelleyecek. Kurbanlar Ana, Connie, Julie, Leland ve Sonny olarak ise özgürlüğünüzü bulmak için gizliliği ve gölgeleri kullanmalısınız!

The Texas Chain Saw Massacre ne kadar?

The Texas Chain Saw Massacre, PC platformunda 340 TL’den satışa sunuldu. Oyun Game Pass’te de mevcut.

PlayStation mağazasında 749 TL’den satışa sunulan The Texas Chain Saw Massacre, Xbox Series X|S için ise 113,75 TL’den satışta!


Oyun Günlüğü
Yeni nesil oyun haberciliği - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.