Oyun HaberleriPCPlayStation

Klasik 2D roguelike oyunu Risk of Rain Returns, 2023’te geliyor!

0

Klasik 2D roguelike oyunu 10 yıl aradan sonra yeniden sürüm olarak Risk of Rain Returns adıyla 2023 yılında yayımlanacak.

Risk of Rain Returns

Seattle merkezli ABD’li bağımsız video oyun stüdyosu Hopoo Games tarafından geliştirilen ve Gearbox Publishing yayımcılığında da çıkacak olan klasik 2D roguelike oyunu 10 yıl aradan sonra yeniden sürüm olarak Risk of Rain Returns adıyla 2023 yılında yayımlanacak.

Yeni oyun mekaniklerinin yanında grafik anlamında da yeni nesil bir görünüm sunacak Risk of Rain döndü. Eşsiz ganimet birleşimleri, tamamen yeni Kazazedeler, yenilenen çok oyunculu mod, ve dahasıyla geliştirilmiş ikonik roguelike’a dalış yapacaksınız.

Orijinal Risk of Rain, öğrenci geliştiricilerden oluşan küçük bir ekip tarafından oluşturuldu ve Kickstarter aracılığıyla kitle fonlaması yapılmıştı. Risk of Rain, Chucklefish tarafından 2013 yılında Windows PC’de yayınlandı ve 2014 Bağımsız Oyunlar Festivali’nde En İyi Öğrenci Oyunu ödülünü kazandı. Oyun daha sonra da Linux, Mac, Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation Vita ve Xbox One’a taşındı.

Risk of Rain Returns ise Nintendo Switch ve PC platformuna gelecek.


Oyun Günlüğü
Türkiye'nin yeni nesil oyun haber sitesi. 2020'den bu yana Türkçe ve İngilizce web sitelerimiz ve dijital dergimizle sizinleyiz! - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.