Oyun HaberleriPCPlayStation

Kingdom Come: Deliverance 5 yılda 5.5 milyondan fazla kopya sattı!

0

Orta Çağ Bohemya’sında geçen aksiyon ve rol yapma oyunu Kingdom Come: Deliverance, 5. yılını yeni bir fragmanla kutladı.

Kingdom Come: Deliverance

Polonyalı Warhorse Studios tarafından 13 Şubat 2018’de yayımlanan hikaye odaklı açık dünya rol yapma oyunu Kingdom Come: Deliverance, 5. yılını yeni bir fragmanla kutladı.

Stüdyodan yapılan açıklamada, “Oyun, tüm geliştirme boyunca destekçilerimizin ve sadık topluluğumuzun desteği olmadan asla gün ışığını göremezdi. Teşekkür ederim. Ve Henry’nin hikayesine denk gelen ve onun maceralarından zevk alan herkese şerefe! Evsiz, ailesiz ve geleceksiz kendinizi işgale karşı direniş oluşturan Lord Radzig Kobyla’nın hizmetinde buluyorsunuz. Kader sizi bu kanlı çatışmaya sürüklüyor ve Bohemya’nın geleceği için savaşmaya yardım ettiğiniz şiddetli bir iç savaşa sürüklüyor. Geçmişini kurtar ve bir kahraman olarak ortaya çık!” denildi.

Kingdom Come: Deliverance

Kingdom Come: Deliverance 5.5 milyondan fazla kopya sattı!

Yayımcı Prime Matter, Kingdom Come: Deliverance’ın 5,5 milyondan fazla kopya sattığını duyurdu. Ayrıca oyuna Çekçe ve Japonca dil desteğinin de geldiği açıklandı. (Oyunda Türkçe dil desteği bulunuyor.)

Oyun, PlayStation 4, Nintendo Switch, Xbox One, Microsoft Windows, Linux, Amazon Luna, Klasik Mac OS platformlarında yer alıyor.


Oyun Günlüğü
Yeni nesil oyun haberciliği - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.