Oyun HaberleriPCPlayStationXbox

Kingdom Come: Deliverance 2 için çıkış yılı duyuruldu!

0

Warhorse Studios, 2018 yapımı Kingdom Come: Deliverance devam oyunu Kingdom Come: Deliverance 2’yi duyurudu. Oyun, bu yıl PC ve konsollara gelecek.

Kingdom Come: Deliverance 2

Prag merkezli Çek video oyun stüdyosu Warhorse Studios ve yayıncı Deep Silver, Kingdom Come Deliverance’ın üzerinden altı yıl geçtikten sonra nihayet yeni devam oyununu duyurdu. Warhorse Studios, Kingdom Come: Deliverance 2‘nin 2024’te PC, PlayStation 5 ve Xbox Series XIS platformlarına geleceğini açıkladı.

15. yüzyılda Bohemya’da bir iç savaşın ortasında geçen oyunda Henry’nin macerasına devam edeceğiz. İlk oyundan iki kat daha büyük ve daha kapsamlı bir hikaye bizi karşılayacak. Arbaletler ve eski ateşli silahlar gibi yeni silahlar oyunda yer alırken insanlar sizin davranışlarınıza göre size tepki gösterecek.

Bohemya’ya geri dönüyoruz!

Büyük bir merakla beklenen devam oyununda ilk oyundaki Bohemya topraklarına (Tarihsel Bohemya Krallığı) geri dönülecek. Kingdom Come: Deliverance 2, 15. yüzyılda iç savaşla çalkalanan Bohemya’da geçen heyecan verici bir aksiyon rol yapma oyunu olarak karşımıza çıkacak.

Kingdom Come: Deliverance 2

Oyunda karakterimiz Skalitzli Henry olacak. Sıradan hayat süren sıradan bir kişiyken yaşama amacını bulmak için Ortaçağ’ın güzel ama acımasız dünyasında destansı bir yolculuğa atılan Henry, mütevazı bir demircinin ocağından kralların maiyetine uzanan bu macerada kendisini intikam, ihanet ve keşif dolu bir hikâyenin tam ortasında buluyor.

Aksiyon, macera ve sürprizlerle dolu unutulmaz bir macera yaşarken Ortaçağ Avrupasının kalabalık şehir sokaklarında ve yemyeşil ormanlarında dolaşacağın bu açık dünyayı keşfedeceğiz.

Öldürülen anne babasının intikamını almaya ant içen genç Henry’nin hayatını ve yaptıklarını onun gözünden yaşayacak, beş saati aşkın etkileyici sinematiklerle anlatılan ve acemi bir savaşçılıktan asiliğe evrilen hikâyesinde Henry, Macaristan Kralı Kızıl Tilki Sigismund ve onun korkutucu müttefiklerine karşı mücadele ederken karizmatik karakterlerle tanışacak ve unutulmaz maceralar yaşıayacak.

Aksiyon ve rol yapma deneyimi

Eylemlerinle Henry’nin kaderini ve dünyanın ona nasıl tepki vereceğini şekillendir. Etrafında yaşanan olayları ahlaki bir yaklaşımla değerlendirirken görünümünü, yeteneklerini ve ekipmanlarını serbestçe özelleştir. Diyar diyar gezerken demircilik ve okçuluk gibi benzersiz aktiviteler yap ve kendini, yaptıklarınla sonsuza kadar hatırlanacağın bu hayat dolu Avrupa bölgesinin büyüsüne tamamen kaptır.

Kingdom Come: Deliverance 2

Büyüyen şehrin sokakları, geniş ve zengin kırsal

15. yüzyıl Bohemyasını son derece gerçekçi bir şekilde yansıtan oyunda, bu büyüleyici ortamı yepyeni bir şekilde deneyimleyeceksin. Büyüyen bir şehrin sokaklarında kaybol, köylülerle ilişki kur, asillerle konuş ve hanlar, hamamlar, kaleler ve daha fazlasıyla dolu olan geniş ve zengin bir kırsal bölgeyi keşfet.

Orta Çağ savaş deneyimi!

Heyecan verici gerçek zamanlı dövüşlerde çeliklerin çarpışmasını ve savaşın acımasızlığını hisset. Bütün oyunculara hitap eden özgün silahlar ve dövüş stilleri arasından seçim yap. Yaya, at üstünde veya gizlenerek dövüşürken zarif kılıç ustalığında, vahşi künt silahlarda veya ölümcül uzun menzilli saldırılarda uzmanlaş.

Kingdom Come: Deliverance 2 ne zaman çıkacak?

Yapılan duyuruda Kingdom Come: Deliverance 2’ye ilişkin oynanış görüntüleri dikkat çekerken henüz tam bir çıkış tarihi ve ön sipariş fiyatı verilmedi. Oyunun sistem gereksinimleri ve diğer detaylar için de bizi takip etmeye devam edin.

Kingdom Come: Deliverance 2 duyuru fragmanı


Oyun haberleri için temel kriterlerimizi merak ediyorsanız,
haber politikası ve standartlarımıza göz atabilirsiniz.


Bizi Google News üzerinden de takip edebilirsiniz.


Oyun Günlüğü
Türkiye'nin yeni nesil oyun haber sitesi. 2020'den bu yana Türkçe ve İngilizce web sitelerimiz ve dijital dergimizle sizinleyiz! - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.