Oyun HaberleriPCPlayStation

Horizon Forbidden West: Complete Edition PC’ye geliyor!

0

Horizon Forbidden West: Complete Edition nihayet PC için duyuruldu. Oyunun tam sürümü PlayStation 5 platformuna ise 6 Ekim’de gelecek.

PlayStation özel oyun serisi olarak geliştirilen Horizon Forbidden West, nihayet tam sürüm olarak PC’ye geliyor. Yapılan açıklamada Horizon Forbidden West: Complete Edition, 2024 başlarında Steam ve Epic Games’e gelecek. PlayStation 5’e ise 6 Ekim’de erişime açılacak.

PlayStation PC LLC tarafından yayımlanacak oyun, Guerrilla ve Nixxes Software tarafından geliştiriliyor.

Oyunun Steam sayfasında, “Ana oyunun kaldığı yerden devam eden Burning Shores hikâye genişlemesinin bulunduğu Complete Edition’ın keyfini çıkarın.” denildi.

Horizon Forbidden West hakkında yeni gelişmeler için bizi takip etmeye devam edin. Buradan da incelememize göz atabilirsiniz.

Türkçe alt yazı ve arayüz desteğiyle gelecek oyunun fiyatı henüz açıklanmadı.


Horizon Forbidden West: Complete Edition neler vadediyor?

Geniş bir açık dünyaya meydan okuduğunuz oyunda, uzak diyarları, yeni düşmanları, zengin kültürleri ve çarpıcı karakterleri keşfedeceksiniz.

Uzak gelecekteki Amerika’nın yemyeşil ormanlarını, batık şehirlerini ve yükselen dağlarını keşfedeceksiniz. Yeni tehlikelerle yüzleşecek, silah, teçhizat ve kurtarılan parçalarla hazırlanmış tuzaklarla devasa makineler ve atlı insan düşmanlara karşı stratejik savaşlar vereceksiniz.

Şaşırtıcı gizemleri ortaya çıkarın. Dünya’nın kaçınılmaz çöküşünün ardındaki gerçeği öğrenin ve geçmişte kalan tozlu bir sayfaya ışık tutarak Aloy’un bambaşka birine dönüşmesine tanıklık edin.


Oyun Günlüğü
Yeni nesil oyun haberciliği - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.