Oyun HaberleriPCPlayStationXbox

Highway Police Simulator duyuruldu! PC ve konsollara geliyor

0

Autobahn Police Simulator serisiyle tanınan Z-Software, yeni oyunu Highway Police Simulator için bu yılı işaret etti. Oyun PC ve konsollara gelecek.

Highway Police Simulator

Polis vakaları, erkek ve kadın karakter seçimi, açık dünyası, poligon sahası, helikopter deneyimi ve uçsuz bucaksız otoyollar ile Highway Police Simulator, bu yıl oyunseverlerle buluşacak.

Autobahn Police Simulator serisiyle tanınan Z-Software tarafından geliştirilen ve Aerosoft GmbH tarafından da yayımlanacak oyun, PC, PlayStation5 ve Xbox Series XIS platformlarına gelecek.

ABD’nin kurgusal Caminora bölgesinin otoyollarında ve kentsel peyzajlarında devriye gezme özgürlüğüne sahip olacağınız Highway Police Simulator ile ahlak sistemi, çeşitli görevler, benzersiz araçlarla dolu hikaye odaklı bir oyun deneyimi sizi bekliyor olacak.

Kararlarınızın hikaye ve çevre üzerinde gerçek bir etkisi olacağı belirtilen oyun için henüz bir ön sipariş fiyatı açıklanmadı.


Oyun haberleri için temel kriterlerimizi merak ediyorsanız,
haber politikası ve standartlarımıza göz atabilirsiniz.


Bizi Google News üzerinden de takip edebilirsiniz.


Oyun Günlüğü
Türkiye'nin yeni nesil oyun haber sitesi. 2020'den bu yana Türkçe ve İngilizce web sitelerimiz ve dijital dergimizle sizinleyiz! - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.