Oyun HaberleriPCPlayStation

Helldivers 2, 2024 yılına ertelendi!

0

Üçüncü şahıs nişancı oyunu Helldivers 2’nin Bile Titan Liberation adlı fragmanla ertelendiği açıklandı. Oyun, 8 Şubat 2024’te PC ve Playstation 5’e gelecek.

Helldivers 2

PlayStation Showcase 2023’te duyurulan üçüncü şahıs nişancı oyunu Helldrivers 2, PlayStation 5 ve PC için 2023 yılı için duyurulmuştu. Bugün yayımlanan State of Play etkinliğinde ise oyunun 8 Şubat 2024’e ertelendiği açıklandı.

Düşman bir galakside özgürlük mücadelesi vereceğimiz oyunda dört arkadaşınıza kadar kuracağız ekiple savaşlara katılacaksınız.

Helldrivers hangi mesajı veriyor?

Helldrivers serisi Amerika Birleşik Devletleri’nin sözde demokrasi mesajının bir yansıması olarak kurgulanmış durumda. Serinin bu ikinci oyununda da Galaktik Savaşta galaktik barışı koruma görevlilerinin rolünü üstlenecek ve ana gezegenlerini koruyacak, demokrasi mesajını yayacak ve düşmanları zorla özgürleştireceksiniz!

Oyunun videosunda yaş kısıtlaması mevcut.


Oyun Günlüğü
Türkiye'nin yeni nesil oyun haber sitesi. 2020'den bu yana Türkçe ve İngilizce web sitelerimiz ve dijital dergimizle sizinleyiz! - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.