Oyun HaberleriPCPlayStationSwitchXbox

Harvest Days, tam sürüm çıkış tarihi duyuruldu!

0

Açık dünya çiftçilik simülasyonu Harvest Days, 25 Temmuz’da PC ve konsollara tam sürüm olarak gelecek.

Harvest Days

İspanyol bağımsız video oyun stüdyosu Family Devs tarafından geliştirilen ve Toplitz Productions tarafından da 2022’de erken erişim olarak yayımlanan açık dünya çiftçilik simülasyonu Harvest Days, 25 Temmuz’da PC, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One ve Nintendo Switch platformlarına tam sürüm olarak gelecek.

Oyun 2022 mayısında PC platformuna erken erişim olarak gelmişti.

Harvest Days dünyasına girdiğinizde büyük şehrin stresini arkanızda bırakın ve terk edilmiş bir çiftliği devralarak ‘Duda’nın Köyü’nün sakini olun. Komşularla arkadaş olurken, sevimli evcil hayvanları sahiplenirken veya açık dünyayı keşfederken mülkünüzü kendi hızınızda geliştirerek ne yapacağınıza ve ne zaman yapacağınıza siz karar vereceksiniz.

Mobilyalarınızı topladığınız kaynaklardan yapmak veya yerel halka satmak üzere ürünler üretmek için kullanımı kolay işçilik sisteminden yararlanın. Çiftliğinizi büyütmek ve optimize etmek için kârınızı yeniden yatırın.


Oyun haberleri için temel kriterlerimizi merak ediyorsanız,
haber politikası ve standartlarımıza göz atabilirsiniz.


Bizi Google News üzerinden de takip edebilirsiniz.Oyun Günlüğü
Türkiye'nin yeni nesil oyun haber sitesi. 2020'den bu yana Türkçe ve İngilizce web sitelerimiz ve dijital dergimizle sizinleyiz! - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.