Oyun HaberleriPC

GTFO’nun yeni güncellemesi ‘Rebirth’ 13 sefer ekledi!

0

İşbirlikçi korku nişancı oyunu GTFO’nun yeni güncellemesi ‘Rebirth’ 13 sefer ekledi. 10 Chambers İletişim Direktörü Björkell, oyunun 19 Haziran’da indirime gireceğinin de müjdesini verdi.

İsveçli video oyun stüdyosu 10 Chambers tarafından geliştirilen ve yayımlanan GTFO, tam sürüme geçişinin ardından yeni güncellemelerle büyümeye devam ediyor.

ALT://Rundown 5.0 – Rebirth adlı güncelleme GTFO’ya on üç yeni sefer ekleyerek toplamda 58 sefere çıkartı. “The Warden” adlı gizemli bir varlık tarafından iradeleri dışında tutulan mahkumlardan oluşan dört kişilik bir takımda hayatta kalmak, bir ekibin iletişim kurma, koordine etme ve cephanelerini yönetme becerisine bağlı!

Fragmanda, mahkûmların, yoğun çatışmalar ve karanlıkta pusuya yatmış korkunç bir canavarla birlikte yerin derinliklerine nasıl indiklerini görüyoruz.   

10 Chambers İletişim Direktörü Robin Björkell, “Bu yıl içinde şimdiye kadar, yeni içerik ekleyerek ve GTFO’nun yeraltı dünyasının hikayesini gözler önüne sermek amacı ile üç büyük ücretsiz güncelleme sunduk. Bu Rundown güncellemesi ile mahkumlar Complex’in daha derinlerine gönderilecek ve kim oldukları ve karakterlerinin geçmişi hakkındaki kayıtları bulma şansına sahip olacaklar” dedi.

GTFO – ALTRundown 5.0 – Rebirth

GTFO’ya 19 Haziran’da indirim geliyor!

Björkell, “Hep derim; tüm yeni eklenen içerikler nedeniyle GTFO satın almak için her zaman en iyi zamandır, üstelik şimdi oyun her zamankinden daha büyük,” diyerek, “Ama gerçek şu ki, hala GTFO’ya sahip olmayan herkese 19 Haziran’a kadar beklemelerini tavsiye ederim. Paranızın bir kısmı cebinizde kalır!” açıklamasında bulundu.

2022’den bu yana 10 Chambers, GTFO’yu Japonca ve Korece lokalizasyonu için çalıştı, bu güncelleme de tamamen lokalize edilmiş bir şekilde sunulacak. 


Oyun Günlüğü
Türkiye'nin yeni nesil oyun haber sitesi. 2020'den bu yana Türkçe ve İngilizce web sitelerimiz ve dijital dergimizle sizinleyiz! - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.