Oyun HaberleriPCPlayStationXbox

GTA Online hikaye güncellemesi: The Cluckin’ Bell Farm Raid

0

Rockstar Games, GTA Online için ‘The Cluckin Bell Farm Raid’ adlı bir hikaye güncellemesi yayımladı. Oyuncular Los Santos Polis Departmanı’ndaki yolsuzluk çetesini ortaya çıkarmak için mücadele edecek.

GTA Online

Grand Theft Auto (GTA) geliştiricisi Rockstar Games, 7 Mart’ta GTA Online için ‘The Cluckin Bell Farm Raid’ adlı bir hikaye güncellemesi yayımladı.

PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox X ve S Serisi, PlayStation 3, Xbox 360, Microsoft Windows’a gelen güncelleme ile Los Santos Polis Departmanı’ndaki yolsuzluk çetesini ortaya çıkarmak için mücadele edecek oyuncular, LSPD memuru Vincent Effenburger’a yardım edecek ve hem yozlaşmış LSPD polisleriyle hem de Cluckin’ Bell şirketinin fabrika çiftliği kompleksini paravan olarak kullanan yeni ve tehlikeli kartelle mücadele edecek.

Hikâye içeriğinin dışında Rockstar, GTA Online‘a yeni araçlar da ekliyor. Tanıtımı yapılan tek araç ise Bravado Gauntlet Interceptor Law Enforcement Vehicle.


Rockstar Games büyük bir merakla beklenen Grand Theft Auto (GTA) 6 fragmanını X’teki sızıntının ardından resmen yayımlamıştı. GTA 6 çıkış tarihi için 2025 yılı işaret edilmişti. İşte ilk detaylar!


Oyun Günlüğü
Yeni nesil oyun haberciliği - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.