Oyun HaberleriPC

Graven tam sürüm olarak yayımlandı!

0

Birinci şahıs aksiyon ve macera oyunu Graven, tam sürüm olarak yayımlandı. 1.0 güncellemesinin ardından oyunun geliştirilmeye devam edeceği açıklandı.

Graven

Slipgate Ironworks tarafından geliştirilen ve 3D Realms, Fulqrum Publishing tarafından da yayımlanan birinci şahıs aksiyon ve macera oyunu Graven, 1.0 güncellemesi ile tam sürüme erişti.

Yanlışlıkla mahkum edilmiş bir din adamı olarak karanlık bir fantezi dünyasını keşfedecek, silahları, büyüyü ve çevreyi kullanarak insanlığın, vahşi doğanın ve ötesinin dehşetiyle savaşacaksınız.

Graven tam sürüm ile neler geliyor?

Graven’in 1.0 lansmanı tamamen yeni iki bölgeyi tanıtıyor: Hub 2, “The Granite Watch” ve Hub 3 “The Subnatural Desert”. Ayrıca Hub 1’de genişletilmiş derinlik ve daha ince cila, ek düşmanlar ve boss dövüşleri ve çeşitli yeni özellikler silahlar, yükseltmeler, büyüler, ek diller ve daha fazlası geldi. Bu da toplamda erken erişim dönemi içeriğinin iki katından fazla!

Graven Türkçe yama

Oyunda yedi farklı dil desteğinin yanında ne yazık ki Türkçe yer almıyor.

Graven ne kadar?

Graven, 10.61 dolardan (321,15 TL) satışta. 30 Ocak’tan sonra ise 12.49 dolar olarak satışta olacak. Oyunun en uygun fiyatı ise 21 Kasım 2023’te 9.99 dolardan gerçekleşmiş.


Oyun haberleri için temel kriterlerimizi merak ediyorsanız,
haber politikası ve standartlarımıza göz atabilirsiniz.


Bizi Google News üzerinden de takip edebilirsiniz.


Oyun Günlüğü
Yeni nesil oyun haberciliği - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.

Comments

Leave a reply

You may also like