Oyun HaberleriPCPlayStation

Gran Turismo 7, PC’ye gelebilir!

0

Gran Turismo 7, PC’ye gelecek mi? Şu anda geliştiriliyor mu? Returnal’ın PC’ye geleceği duyurusundan sonra heyecanlanan hayranlar Gran Turismo 7 için aynı haberi bir süre daha alamayacaklar gibi duruyor.

Gran Turismo 7

Gran Turismo serisinin yapımcısı Kazunori Yamauchi, ilk olarak GTPlanet’a verdiği röportajda Gran Turismo 7 oyununun grafiklerinin çok yüksek olduğunu, diğer platformlar için oldukça küçültülmesi gerektiğini ve ayrıca bunun kolay bir süreç olmadığını açıkladı.

Daha sonradan Japon medyasına verdiği açıklamada, “Gran Turismo 7 PC’ye gelecek mi?” sorusuna da şu anda böyle bir planları olmadıklarını ama düşünebileceklerini söyledi. Özetle, Gran Turismo 7, bir süre daha PC üzerinde oynanamayacak gibi gözüküyor, ancak durum tam olarak net değil.  

4 Mart 2022’de çıkan Gran Turismo 7, 4K ve 60 FPS’te çalışıyor ve şu anda sadece PS4 ve PS5 platformlarında erişilebiliyor. Şu anda PC için bir planları olmasa bile belki birkaç sene sonra Gran Turismo 7 PC portunu görebiliriz, ancak bunu zaman gösterecek.  


Tuana Seda Hürmen
Oyun Günlüğü Yazarı

    Comments

    Leave a reply

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir