HaberKonsol

God of War Ragnarök, Türkçe dil desteğiyle çıktı!

0

God of War’ın devam oyunu God of War Ragnarök, Türkçe dil desteğiyle birlikte PlayStation 5 ve PlayStation 4 platformlarına çıktı. PC sürüm için uzun bir süre daha beklemeniz gerekecek.

God of War Ragnarök

Santa Monica Studio tarafından geliştirilen, Sony Interactive Entertainment tarafından da yayınlanacak aksiyon macera oyunu God of War Ragnarök, Türkçe dil desteğiyle PlayStation 5 ve PlayStation 4 platformlarına özel olarak çıktı.

God of War‘ın (2018) devamı nihayet geldi. Fimbulvetr bastırıyor. Kratos ve Atreus, cevap arayışında Dokuz Diyarın dokuzunu da keşfe koyulmuşken Aesir kuvvetleri, kehanete göre dünyanın sonunu getirecek savaşa hazırlanmakta. Baş döndürücü güzellikteki mitolojik topraklarda, canavarlardan Kuzey Tanrılarına pek çok korkunç düşmanla yüzleşecekler. Ragnarök tehdidi giderek yaklaşmakta. Kratos ve Atreus, kendi huzurları ve diyarların huzuru arasında bir seçim yapmak durumunda.

God of War Ragnarök ne kadar?

God of War serisinin yeni oyunu God of War Ragnarök üç farklı versiyonla ön siparişe açılmıştı. God of War Ragnarök Türkiye fiyatları şöyle:

  • PS4 sürümü – 599 ₺
  • PS5 sürümü – 699 ₺
  • Digital Deluxe sürümü – 789 ₺

God of War Ragnarök PC’ye gelecek mi?

PlayStation oyunlarını peyderpey PC’ye getirmeye başladı. Bunu God of War’la da görmüştük. Sony’de zaten önümüzdeki bir yıl olmasa dahi ilerleyen dönemlerde oyunu PC platformuna getireceğini duyurmuştu.


Oyun Günlüğü
Yeni nesil oyun haberciliği - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.

Comments

Yorumunuzu bekliyoruz.