MobilOyun HaberleriPCPlayStation

Genshin Impact’in 5 yıldızlı yeni karakteri Emilie oldu! 

0

Genshin Impact’in 17 Temmuz’da gelecek beş yıldızlı yeni karakteri parfümcü Emilie oldu. Gelecek 4.8 Sürümü “Pullar, Masallar ve Yaz” özellikleri de açıklandı.

Genshin Impact – Emilie

Cognosphere tarafından geliştirilen ve 28 Eylül 2020’de yayımlanan Genshin Impact, yeni güncellemelerle yeni bölgeler, yeni hikayeler, sezon etkinlikleri ve özel ödüller getiriyor. 17 Temmuz’da gelecek yeni sürümde bir de beş yıldızlı karakter oyuna eklenecek.

Yanan düşmanlara daha fazla hasar veren yeni 5 yıldızlı karakter parfümcü Emilie de sahneye çıkacak. Bunun yanında oyuna yepyeni yaz haritası olan Simulanka ile Nilou ve Kirara için yeni giysiler gelecek.

İşte Genshin Impact 4.8 sürümü “Pullar, Masallar ve Yaz” özellikleri:

  • Yeni Harita: Benzersiz bölgelerdeki origami yaratıklarıyla ve kurmalı figürlerle dolu yeni süreli harita Simulanka.
  • Yeni Karakter: Yanan düşmanlara daha çok hasar verme yeteneğine sahip yeni beş yıldızlı Doğa mızrak karakteri Emilie.
  • Yeni Giysiler: Kirara ve Nilou için yeni giysiler. Kirara’nın elbisesi ücretsizdir, Nilou’nunki ise indirimle alınabilir.
  • Sezon Etkinlikleri: Çeşitli mini oyunlar ve açık dünya toplama etkinliklerinde Kirara, Kirara’nın yeni giysisi ve yeni “Harika Raf” Dekorasyonu bulunan ödüller.
  • İyileştirmeler: Vadeli Rastlantı Puanları biriktirilebilir ve Orijinal Reçine tüketilerek Günlük Özel Görev ödülleri alınabilir. Dünya Boss’ları için bekleme süresi azaltıldı ve karakterlere “Yankı” takip izi efekti eklendi.
  • Etkinlik Dilekleri: Navia ve Nilou ilk yarıda, Emilie ve Yelan ise ikinci yarıda yeniden çıkacak.

Oyun haberleri için temel kriterlerimizi merak ediyorsanız,
haber politikası ve standartlarımıza göz atabilirsiniz.


Bizi Google News üzerinden de takip edebilirsiniz.


Oyun Günlüğü
Türkiye'nin yeni nesil oyun haber sitesi. 2020'den bu yana Türkçe ve İngilizce web sitelerimiz ve dijital dergimizle sizinleyiz! - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.