Oyun Haberleri

GeForce Now, sınırlı süreli Premium Kış Fırsatını duyurdu!

0

GeForce Now 6 aylık Premium pakette %20 indirim fırsatından yararlanmak için bir kaç gününüz var. Kampanya 24 Ocak saat 23:59’da sona erecek.

GeForce Now

GeForce Now, sınırlı süreli Premium Kış Fırsatı ile Premium paketlerde yüzde 20 indirim yapıldığını duyurdu. Premium paket içeriğinde; öncelikli erişim, 6 saatlik oturum süresi, sınırsız oturum sayısı ve ‘RTX on’ avantajlarını kullanıcılarına sunuyor.

Paketi almadan önce önemli bir noktayı da bilmekte fayda var. Hali hazırda devam eden bir paketiniz varsa alım yapmanız halinde paket tarihi sıfırlanıp 6 aylık premium süresi başlayacaktır. 

GeForce Now

Bilmeyenler için hem uygulamayı hem de paketlerin içeriklerini biraz inceleyelim isterseniz. 

GeForce Now nedir?

GeForce Now Powered by Game, NVIDIA’nın bulut tabanlı oyun stream hizmetidir. Doğrudan bulut üzerinden cihazınızda gerçek zamanlı oyun oynama olanağı sağlıyor. 

Desteklenen oyunlar için bulut kayıtlarıyla, nerede olursanız olun, indirmiş olduğunuz oyununuzu kaldığınız yerden, desteklenen herhangi bir cihazda devam ettirebilme imkanı veriyor.

Ücretli yüzlerce oyunun yanı sıra Fortnite, War Thunder, World of Tanks gibi bir çok ücretsiz oyunu da bünyesinde bulunduran sisteme Windows, MacOS, Android işletim sistemine sahip cihazlardan, Chromium tabanlı web browserlar ve iOS işletim sistemli cihazlar için Safari web browser üzerinden erişilebilmekte.


Serkan Meriçeri
Oyun Günlüğü İnceleme Editörü - 2023