Oyun HaberleriPC

GeForce Now ocak ayı oyunları belli oldu

0

Nvidia içerisinde bulunduğumuz ocak ayı içerisinde Watch Dogs: Legion dahil olmak üzere 24 adet oyunu kütüphanesine ekleyecek.

GeForce Now ocak ayı oyunları

Nvidia‘nın Türk oyunculara aylık 120 liradan sunduğu Geforce Now hizmetine ocak ayında eklenecek oyunlar belli oldu. Bu ay beş THQ Nordic oyunu kütüphaneye ekleniyor. İşte ocak ayının GeForce Now listesi:

GeForce Now’a ocak ayının ilk iki haftası eklenen oyunlar

GeForce Now ocak ayı oyunları

GeForce Now Türkiye fiyatları:

  • Sürekli yenilenen aylık premium üyelik: 120 TL
  • 3 aylık premium üyelik: 270 TL
  • 6 aylık premium üyelik: 480 TL
  • Avantajlı 11+1 aylık premium üyelik: 840 TL
  • 1 günlük premium üyelik: 30 TL
  • 1 haftalık premium üyelik: 70 TL

GeForce Now kütüphanesi büyümeye devam ediyor

Şu an GeForce Now Kütüphanesinde desteklenen 1.500 ‘den fazla oyunun 400’ü 2022 yılında eklendi. Üyeler, Electronic Arts ve Ubisoft gibi en iyi yayıncılardan, Valheim ve Rust gibi popüler PC indie oyunlarından ve Fortnite ve Genshin Impact gibi 100 ‘den fazla popüler ücretsiz oyunu kütüphaneden seçip oynayabiliyor. 

NVIDIA G-SYNC özellikli monitör desteğiyle GeForce NOW ilk kez istemciye göre akış hızını değiştirecek ve Reflex özellikli oyunlarda istemci ekranlarında sorunsuz ve anlık kare güncellemeleri sunarak toplam gecikmeyi daha da azaltacak.

GeForce Now

CES 2023’te HP, NVIDIA GeForce NOW için OMEN Gaming Hub aracılığıyla desteğini duyurdu. Bu iyileştirmeyle, son model HP dizüstü bilgisayarlarında bulunan, 1.500’den fazla oyundan oluşan GeForce NOW kitaplığına erişim mümkün olacak ve GeForce kalitesinde oyun performansı deneyimlenebilecek. 


Oyun Günlüğü
Yeni nesil oyun haberciliği - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir