HaberKonsolPC

Forza Horizon 5: Rally Adventure ek paketi yayımlandı

0

Forza Horizon 5’in ikinci büyük genişleme paketi Rally Adventure, PC ve konsol platformlarına geldi.

Forza Horizon 5: Rally Adventure

Forza Horizon 5: Rally Adventure, Xbox Series X|S, Xbox One, Windows ve Steam’de PC ve Cloud Gaming (Beta) platformlarında mevcut.

Forza Horizon 5’in ikinci genişleme paketi olan Rally Adventure, oyuncuları tamamen elektrikli 2022 Ford F-150 Lightning Platinum da dahil olmak üzere 10 inanılmaz yeni araba ile tamamlanan benzersiz bir Horizon ralli deneyimi için Sierra Nueva bölgesini ve altı yeni biyomunu keşfetmeye davet ediyor.

Forza Horizon 5, üç ralli takımına katılacağınız ve zamanlanmış, noktadan noktaya Horizon Rally etaplarına ve geleneksel Horizon Yarışlarına katılacağınız, heyecan verici yeni bir kariyerde tüm Horizon genişletmeleri arasında en fazla sayıda yarış etkinliğini içeriyor. Yardımcı sürücünüz, dinamik Horizon Rally Helicopter’den yardım alıyor. Sierra Nueva ayrıca Pueblo Artza kasabası, bazı Gymkhana aksiyonları için mükemmel bir Terk Edilmiş Taş Ocağı, destansı deforme olabilen Kum Tepeleri, dar ve kıvrımlı Desert Gorge, inişli çıkışlı Green Hills ve tamamen parçalanabilir bir Palmiye Ormanı dahil olmak üzere keşfedilecek birkaç yeni biyom sunuyor. Nefes kesen bir kraterin içine yerleştirilmiş uzak Cráteres Secos köyünü bile bulacaksınız.

Forza Horizon 5: Rally Adventure ne kadar?

Forza Horizon 5: Rally Adventure, 129,00 ₺’ye Steam üzerinden, 299 ₺’ye ( Game Pass ile 269 ₺ ) Xbox Store üzerinden, tek başına veya Forza Horizon 5 Premium Edition, Premium Eklenti Paketi ve Genişletme Paketinin bir parçası olarak satın alınabilir.

Onur Yavşanlı
Oyun Günlüğü Haber Editörü - 2023

Comments

Yorumunuzu bekliyoruz.