Oyun HaberleriPCPlayStation

Forspoken sızdırıldı!

0

Yayımlanması yılan hikayesine dönen Square Enix’in beklenen oyunu Forspoken, bir çok yayın platformunda sızdırıldı. Yaklaşık olarak 76 dk’lık bu oynanış videosu ilk yayınlandığı platformdan kaldırılsa da bir çok alternatif mecradan hali hazırda ulaşılabilmekte!

Forspoken

Japonya merkezli video oyunu geliştirme ve yayımlama şirketi Square Enix’in beklenen oyunu Forspoken, bir çok yayın platformunda sızdırıldı.

Bunun bir reklam kampanyası olarak firma tarafından mı yoksa içeriden birileri tarafından mı platformlara yüklendiği henüz cevabını aramakla birlikte, cevap ne olursa olsun yıllardır süregelen belirsizliğin artık noktalandığı kesin.

Forspoken

Demo üzerinden kafalarda oluşan bazı soru işaretleri bu sızdırılan videolar ile cevap bulsa da tam anlamı ile bir değerlendirme yapabilmek mümkün değil. Özellikle Playstation5 demosu yayınlandıktan sonra yapılan bazı olumsuz geri bildirimlerin de şirket tarafından değiştirilerek güncellendiği gözlerden kaçmıyor. 

Oyun sadece Playstation5 ve PC için yayınlanacak. Konsol olarak sadece Playstation 5’e gelecek olan oyunu bekleyen Xbox kullanıcıları için ise şirket yakın zamanda böyle bir planlamalarının olmadığını net bir şekilde ifade etti.  

Telif hakları nedeniyle videoları paylaşmayı uygun bulmuyoruz.


Serkan Meriçeri
Oyun Günlüğü İnceleme Editörü - 2023

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir