Oyun HaberleriPC

Epic Games’te The Sims 4 sürprizi: Bundle paket ücretsiz!

0

Epic Games’te yeni haftanın ücretsiz oyunu ücretsiz olarak yayımlanan The Sims 4’ün The Daring Lifestyle Bundle paketi oldu. Pakete sahip olmak için 18 Mayıs’a kadar vaktiniz var.

The Sims 4 Jungle Adventure Game Pack, The Sims 4 Luxury Party Stuff Pack ve The Sims 4 Fashion Street Kit’i içeren The Sims 4 The Daring Lifestyle Bundle oldu.

Bu pakete ücretsiz bir şekilde sahip olmanız için bir haftanız var. 18 Mayıs’a kadar The Sims 4’ü ücretsiz bir şekilde indirip, bu paketi de hesabınıza ekleyebilirsiniz.


The Sims 4’e gelecek olan iki yeni kit için oylama başladı!

EA’in yayıncılığını yaptığı ve Maxis’in yapımcı koltuğunda oturduğu The Sims 4’e, oyuncuların belirleyeceği temaları baz alacak olan yeni kitler geliyor. Oyuncular verdikleri oylarla kendi iç dünyalarını oyuna yansıtmak için bir fırsat elde edecek.

Yapılacak olan oylama sadece tek seferlik olacak; yani ikinci bir tur yok. Oyunculara birbirinden ilginç iki seçenek sunulmakta ve her ikisi de hem Create a Sim, hem de Build Buy Kits kısımları için geçerli olacak. Oyuncular 21 Mayıs’ı 22 Mayıs’a bağlayan gece, 04:00’a kadar oylarını kullanabilecek ve kazanan temalar bir sonraki kit güncellemesinde yer alacak.

Hemen oy vermek için bu bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Seçimleri takip etmek ve oylama hakkında daha fazla bilgi almak için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.


Oyun Günlüğü
Türkiye'nin yeni nesil oyun haber sitesi. 2020'den bu yana Türkçe ve İngilizce web sitelerimiz ve dijital dergimizle sizinleyiz! - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.