Oyun HaberleriPC

Epic Games’te bu hafta hangi indirimler var? – 7 Temmuz 2024

0

Epic Games’te 7 Temmuz 2024 itibariyle haftalık indirimleri sizler için listeliyoruz. Listemizdeki oyunlar hem fiyat hem de oynanış açısından memnun edecek!

Raji: An Ancient Epic

Horror Tales: The Wine

Bir Akdeniz adasındaki salgın sonrası ortamı keşfet ve korkularınla yüzleş! İlk bakışta terk edilmiş gibi görünen bir kenti keşfe dalacak ve sevdiklerini kurtarmak için bir şişe Banydebosc kırmızı şarap bulma uğrunda zorluklara göğüs gereceksin. Ama dikkatli ol çünkü Ezeli Düşmanın seni izliyor.

Epic Games fiyatı: 7,50 TL

Steam Fiyatı : 4.24 Dolar

Fix Me Up Doc! – Dark Humor

Sol elinde bir sosis ve sağında ketçap – dünyadaki en zor mesleğin simülatörü, işte bu ameliyat! Ancak bu çılgın operasyonların olduğu basit bir tıp oyunu değil. Bu, kara mizahlı, inanılmaz grafikleri ve o kadar yoğun seviyeleri ile kokuyu bile hissedebileceğiniz bir parodi oyunudur.

Oyun geliştirme sırasında hiçbir rugby oyuncusu zarar görmedi! Patlamış mısırınızı hazırlayın ve oynadığınız en eğlenceli oyunu oynayın!

Epic Games fiyatı: 2,30 TL

Steam fiyatı: 1.99 Dolar

Deepest Chamber: Resurrection

Deepest Chamber: Resurrection, kartları güçlendirerek hayatta kalmanın anahtar olduğu etkileyici bir rogue-lite, kart savaşı macerasıdır. Yeteneklerinizi artırmak, sonraki hamlelerinizi stratejik olarak planlamak ve her seferinde daha da tehlikeli olan derinlere inmek için bu benzersiz mekanikten yararlanın!

Epic Games Fiyatı:13,02TL

Steam Fiyatı : 2.09 Dolar

Fire Commander

Gerçek bir kahraman olun! Her gün başkaların hayatlarını kurtarmak için kendi hayatınızı riske atın. Doğal afetlere karşı mücadele edeceğiniz, heyecanlı bir taktik oyunda bir itfaiyeci ekibinin amiri olun.

Epic games Fiyatı:10 TL

Steam Fiyatı : 8.84 Dolar

Raji: An Ancient Epic

Raji: An Ancient Epic, eski Hindistan’da geçen bir aksiyon/macera oyunudur. Tanrıların seçilmişi, Raji ismindeki genç kız, insan diyarını istila eden iblislere karşı durmalıdır. Küçük kardeşini kurtarmak ve iblis lideri Mahabalasura’yla yüzleşmek kaderinde vardır.

Epic Games Fiyatı: 14,75TL

Steam Fiyatı : 6.24 Dolar


Oyun haberleri için temel kriterlerimizi merak ediyorsanız,
haber politikası ve standartlarımıza göz atabilirsiniz.


Bizi Google News üzerinden de takip edebilirsiniz.


Emre Yıldırım
Oyun Günlüğü Haber Editörü