Oyun Haberleri

Epic Games oyunlarına zam geliyor: Geliştiricilere mail geldi!

0

Epic Games oyun geliştiricilerine bir mail atarak, bölgesel fiyat sınıflarının döviz kurlarını en iyi yansıtacak şekilde güncellendiğini açıkladı.

Epic Games

Türk oyuncuların son kalesi olarak görülen Epic Games‘in üzerinde kara bulutlar dolaşıyor. Dijital oyun platformu Steam’in ardından daha uygun fiyatlarla oyuncular için iyi bir alternatif olarak duruyordu.

Epic Games’ten bugün gelen mail ile platformda zam yağmurunun başlayacağı ortaya çıktı.

Geliştiricilere gönderilen mailde, “Şu anda bölgesel fiyat sınıflarını mevcut kuralları ve döviz kurlarını en iyi şekilde yansıtacak şekilde güncelliyoruz.Yakın zamanda yapmadıysan her bölge için mevcut ürün fiyatlarını gözden geçirmeni öneririz.” denildi.

Şubat ayında yüzde 200’e varan zam gelmişti!

Döviz kurlarında meydana gelen değişiklikle beraber oyunlarda da zamlar yeni yılda da kendini göstermişti. Epic Games Store 12 Şubat 2024 tarihi itibari ile pek çok oyuna zam yapmıştı. Platformdaki zam birçok oyunu ve oyuncuyu etkilenmişti.


Oyun haberleri için temel kriterlerimizi merak ediyorsanız,
haber politikası ve standartlarımıza göz atabilirsiniz.


Bizi Google News üzerinden de takip edebilirsiniz.


Oyun Günlüğü
Türkiye'nin yeni nesil oyun haber sitesi. 2020'den bu yana Türkçe ve İngilizce web sitelerimiz ve dijital dergimizle sizinleyiz! - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.