OGOyun HaberleriPC

Epic Games gizemli oyunlarını kaçırmayın!

0

Epic Games’te 15 gün boyunca devam eden Gizemli Oyun etkinliği sona erdi. Her gün hediye edilen oyunlara ulaşmak için 24 saat süre vardı. İşte gün gün Epic Games 2022 Gizemli Oyunları!

Dishonored 

Epic Games’in klasikleşen gizemli oyun etkinliği başladı. Bu yılda 15 gün boyunca her gün bir oyun platformun takipçilerine hediye edilecek. İşte gün gün Epic Games 2022 Gizemli Oyunları:

Epic Games gizemli oyunları

Epic Games’te ilk günün gizemli oyunu Bloons TD 6 oldu!

Yeni Zelandalı video oyun stüdyosu Ninja Kiwi tarafından geliştirilen ve yayımlanan 160 TL değerindeki Bloons TD 6, Epic Games’te ilk günün gizemli oyunu oldu.

Oyuna ulaşmak için buraya tıklayın.


Epic Games’te ikinci günün gizemli oyunu Horizon Chase Turbo oldu!

Porto Alegre merkezli Brezilyalı video oyun stüdyosu Aquiris Game Studio tarafından geliştirilen ve yayımlanan Horizon Chase Turbo, Epic Games’te ikinci günün gizemli oyunu oldu.

Oyuna ulaşmak için buraya tıklayın.


Epic Games’te üçüncü günün gizemli oyunu Costume Quest 2 oldu!

Double Fine Productions tarafından geliştirilen ve Midnight City tarafından da 2014’de yayımlanan rol yapma oyunu Costume Quest 2, Epic Games’in üçüncü gün gizemli oyunu oldu.

Oyuna ulaşmak için buraya tıklayın.


Epic Games’te dördüncü günün gizemli oyunu Sable oldu!

İngiliz bağımsız video oyun stüdyosu Shedworks tarafından geliştirilen ve Raw Fury tarafından da yayımlanan açık dünya macera oyunu Sable, Epic Games’in dördüncü gün gizemli oyunu oldu.

Oyuna ulaşmak için buraya tıklayın.


Epic Games’te beşinci günün gizemli oyunu Them’s Fightin’ Herds oldu!

Mane6 tarafından geliştirilen ve Maximum Games tarafından yayınlanan bağımsız bir dövüş oyunu Them’s Fightin’ Herds, Epic Games’in beşinci gün gizemli oyunu oldu.

Oyuna ulaşmak için buraya tıklayın.


Epic Games’te altıncı günün gizemli oyunu Wolfenstein: The New Order oldu!

MachineGames tarafından geliştirilen ve Bethesda Softworks tarafından da 20 Mayıs 2014’de yayımlanan aksiyon-macera birinci şahıs nişancı oyunu Wolfenstein: The New Order, Epic Games’te altıncı günün gizemli oyunu oldu.

Oyuna ulaşmak için buraya tıklayın.


Epic Games’te yedinci günün gizemli oyunu Lego Builder’s Journey oldu!

Light Brick Studio tarafından geliştirilen ve Lego Games tarafından yayınlanan bulmaca oyunu Lego Arthouse (Lego Builder’s Journey), Epic Games’te yedinci günün gizemli oyunu oldu.

Oyuna ulaşmak için buraya tıklayın.


Epic Games’te sekizinci günün gizemli oyunu üç Fallout oyunu oldu!

Bethesda Game Studios tarafından geliştirilen ve Bethesda Softworks tarafından yayımlanan Fallout: A Post Nuclear Role Playing Game ve Fallout 2: A Post Nuclear Role Playing Game, 14° East tarafından geliştirilen ve Bethesda Softworks tarafından yayımlanan Fallout Tactics: Brotherhood of Steel, Epic Games’in sekizinci gizemli gününde ücretsiz oldu.

Oyunlara ulaşmak aşağıdaki linklere tıklayın.

Fallout: A Post Nuclear Role Playing Game
Fallout 2: A Post Nuclear Role Playing Game
Fallout Tactics: Brotherhood of Steel


Epic Games’te dokuzuncu günün gizemli oyunu Encased oldu!

Dark Crystal Games tarafından geliştirilen ve Prime Matter tarafından da yayımlanan Encased, Epic Games’te dokuzuncu günün gizemli oyunu oldu.

Oyuna ulaşmak için buraya tıklayın.


Epic Games’te onuncu günün gizemli oyunu Metro: Last Light Redux oldu!

4A Games tarafından geliştirilen ve Deep Silver tarafından da 2 Haziran 2015’te yayımlanan Metro: Last Light Redux, Epic Games’in onuncu gün gizemli oyunu oldu.

Oyuna ulaşmak için buraya tıklayın.


Epic Games’te on birinci günün gizemli oyunu Death Stranding oldu!

Kojima Productions tarafından geliştirilen ve Sony Interactive Entertainment tarafından PlayStation 4 için yayınlanan aksiyon oyunu Death Stranding, on birinci günün gizemli oyunu oldu.

Oyuna ulaşmak için buraya tıklayın.


Epic Games’te on ikinci günün gizemli oyunu F.I.S.T.: Forged In Shadow Torch oldu!

Şanghay merkezli Çinli video oyun stüdyosu TiGames tarafından geliştirilen ve Antiidelay tarafından da yayımlanan aksiyon ve platform oyunu F.I.S.T.: Forged In Shadow Torch, Epic Games’in on ikinci günündeki gizemli oyunu oldu.

Oyuna ulaşmak için buraya tıklayın.


Epic Games’te on üçüncü günün gizemli oyunu Severed Steel oldu!

Greylock Studio tarafından geliştirilen Digerati tarafından da yayımlanan aksiyon oyunu Severed Steel, Epic Games’in on üçüncü gündeki gizemli oyunu oldu.

Oyuna ulaşmak için buraya tıklayın.


Epic Games’te on dördüncü günün gizemli oyunu Mortal Shell oldu!

Cold Symmetry tarafından geliştirilen Playstack Ltd tarafından da yayımlanan rol yapma oyunu Mortal Shell, Epic Games’in on dördüncü günündeki gizemli oyunu oldu.

Oyuna ulaşmak için buraya tıklayın.


Epic Games’te on beşinci günün gizemli oyunu Dishonored – Definitive Edition oldu!

Lyon merkezli bir Fransız video oyun geliştiricisi Arkane Studios tarafından geliştirilen ve Bethesda Softworks tarafından da yayımlanan Dishonored – Definitive Edition, Epic Games’in 2022 yılındaki son gizemli oyunu olarak açıkladı.

Oyuna ulaşmak için buraya tıklayın.


Oyun Günlüğü
Yeni nesil oyun haberciliği - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir