Oyun HaberleriPCPlayStation

Endless Dungeon ertelendi!

0

Amplitude Studios, aksiyon ve strateji oyunu Endless Dungeon için erteleme kararı aldı. Oyun, 19 Ekim 2023’te PC ve konsol platformlarına gelecek.

Endless Dungeon

Paris merkezli bir Fransız video oyunu geliştiricisi Amplitude Studios tarafından geliştirilen ve Sega tarafından da yayımlanan Endless Dungeon, 18 Mayıs 2023’te PlayStation 5, Xbox Series S/X ve PC platformlarına gelmesi bekleniyordu. Ancak Amplitude Studios, geri bildirimleri dikkate alarak oyunun 19 Ekim 2023 tarihine ertelendiğini duyurdu.

Amplitude Studios Genel Müdürü Romain de Waubert, ertelemeye ilişkin bir açıklamada bulundu:

“Oyuncuların Endless Dungeon oynamayı sabırsızlıkla beklediği için minnettarız ve onur duyuyoruz. Şimdiye kadar OpenDev oturumlarımızda aldığımız geri bildirimler bize gerçekten elimizde özel bir şey olduğunu kanıtladı ve oyunun tam potansiyeline ulaşması için zamanımız olduğundan emin olmak istiyoruz. Oyuncular her zaman stüdyomuzun felsefesinin merkezinde yer aldı ve ekim ayında Endless Dungeon’u yayınlamak, toplulukla çalışmaya devam etmemiz ve oyunu muhteşem bir ilk gün deneyimi için cilalamamız için bize ekstra zaman sağlayacak.”


Oyun Günlüğü
Yeni nesil oyun haberciliği - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir