Oyun HaberleriPCPlayStation

En iyi Xbox Game Pass oyunları – Temmuz 2023

0

Dijital oyunlar, artan kur fiyatlarıyla oldukça yükselmiş durumda. Bu dönemde artan fiyatlara en iyi çözüm de Xbox Game Pass! Gelin şimdi temmuz ayının en iyi Xbox Game Pass oyunlarına göz atalım.

Temmuz ayının en iyi Xbox Game Pass oyunları!

Exoprimal

Capcom tarafından geliştirilen ve 7 Temmuz’da da Game Pass’e gelecek olan üçüncü şahıs nişancı oyunu Exoprimal, devasa dinozor ordularına ve mutasyona uğramış tarih öncesi yaratıklara karşı savaşması gereken çok oyunculu bir aksiyon oyunu olarak öne çıkıyor.

İncelememiz çok yakında Oyun Günlüğü’nde!


Sword and Fairy: Together Forever

27 yıllık RPG serisinin en son bağımsız oyunu olan Sword and Fairy: Together Forever’da antik mitolojiyi geleneksel doğu estetiğiyle harmanlayan bir diyara girin! Oyun 5 Temmuz’da Game Pass’te.


Bramble: The Mountain King

Bramble The Mountain King, seni müthiş ortamlarda ilginç ve rahatsız edici bir yolculuğa çıkarıyor. Korkunç bir trol tarafından kaçırılan kız kardeşini kurtarmaya giden genç bir oğlan olan Olle’nin rolünü üstlen. İncelemesi çok yakında Oyun Günlüğü’nde!


The Bookwalker: Thief of Tales

Bir anlatı macerası olarak piyasaya sürülen The Bookwalker: Thief of Tales, etkileyici bir oyun deneyimi vadediyor. İncelememiz çok yakında Oyun Günlüğü’nde!


Oyun Günlüğü
Yeni nesil oyun haberciliği - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir