Oyun HaberleriPCPlayStation

En iyi Xbox Game Pass oyunları – Nisan 2023

0

Dijital oyunlar, artan kur fiyatlarıyla oldukça yükselmiş durumda. Bu dönemde artan fiyatlara en iyi çözüm de Xbox Game Pass! Gelin şimdi nisan ayının en iyi Xbox Game Pass oyunlarına göz atalım.

Nisan ayının en iyi Xbox Game Pass oyunları!

Sid Meier’s Civilization 6

Tur tabanlı strateji oyunları arasında özel bir yere sahip olan Sid Meier’s Civilization serisinin son oyunu Sid Meier’s Civilization 6, Xbox Game Pass’de.

Oyun mutlaka denemeniz gereken yapımlar arasında. Osmanlı dahil onlarca medeniyetten birini seçin ve ilk çağlardan modern döneme kadar üstünlük kurmaya çalışın!


Ni no Kuni 2: Revenant Kingdom

Yeni bir krallık kurmak, yaşadığı dünyayı tek çatı altında toplamak ve bu dünyanın sakinlerini korkunç bir kötülüğün elinden kurtarmak için çıktığı destansı yolculukta genç kral Evan’a katıl.


Atomic Heart

Atomic Heart ile insanların, sadık ve samimi robotlarıyla uyum içinde yaşadığı, harikaların ve kusursuzluğun ütopik dünyasına hoş geldin. Yani, önceden böyleydi. En yeni robot kontrol sisteminin çıkışına birkaç gün kala sadece talihsiz bir kaza veya küresel bir komplo her şeyi bozabilirdi…

Teknolojinin engellenemez gelişimi ve gizli deneyler yüzünden mutant varlıklar, dehşet makineler ve süper güçlü robotlar ortaya çıktı. Hepsi bir anda yaratıcılarına isyan etti. Onları sadece sen durdurabilirsin ve ideal dünyanın altında yatanları açığa çıkarabilirsin.


Ghostwire: Tokyo

Tango Gameworks tarafından geliştirilen ve Bethesda Softworks tarafından yayınlanan yaklaşan bir aksiyon-macera oyunu Ghostwire: Tokyo, 2022’de Microsoft Windows ve PlayStation 5 platformuna geldi. Oyunun Xbox sürümü ise 12 Nisan 2023’te Game Pass ile birlikte piyasaya sürüldü.Oyun Günlüğü
Yeni nesil oyun haberciliği - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir