Oyun HaberleriPCPlayStation

En iyi Xbox Game Pass oyunları – Mayıs 2023

0

Dijital oyunlar, artan kur fiyatlarıyla oldukça yükselmiş durumda. Bu dönemde artan fiyatlara en iyi çözüm de Xbox Game Pass! Gelin şimdi mayıs ayının en iyi Xbox Game Pass oyunlarına göz atalım.

Mayıs ayının en iyi Xbox Game Pass oyunları!

Redfall

Arkane Studios Austin tarafından geliştirilen ve Bethesda Softworks tarafından da 2 Mayıs’ta yayımlanan birinci şahıs nişancı video oyunu Redfall, Windows ve Xbox Series X/S için piyasaya sürülecek.

Redfall

Arkane’in özenle yaratılmış dünyalar ve sürükleyici simülasyonlar geleneğini devam ettiren Redfall, stüdyonun kendine özgü oynanış tarzını hikâye tabanlı aksiyon nişancı türüyle birleştiriyor.


Minecraft Legends

Gerçek zamanlı aksiyon ve strateji oyunu Minecraft Legends, Mojang Studios ve Blackbird Interactive tarafından geliştirildi ve Xbox Game Studios tarafından da 18 Nisan 2023’te yayımlandı.

Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X ve S ve Windows platformlarına gelen oyun Game Pass’e lansman günü geldi.


The Last Case of Benedict Fox

Benedict Fox’un son vakasını ele alın ve gizli organizasyonların, yasak ritüellerin ve soğukkanlı cinayetlerin çarpık dünyasına dalın. Bu fantastik Lovecraftian Metroidvania’da ipuçları ararken ve iblislerle savaşırken ölen kurbanların anılarını keşfedin. The Last Case of Benedict Fox, 27 Nis 2023’te Xbox X ve S Serisi, Xbox One, Xbox Cloud Gaming, Microsoft Windows platformlarına geldi.


Quantum Break

Aradan yedi yıl geçse de Game Pass’e gelen Quantum Break’e şans vermek gerekiyor. Finlandiyalı yapımcı Remedy Entertainment tarafından yapılan oyun, Microsoft Studios tarafından 29 Eyl 2016’da yayımlandı.


Warhammer 40,000: Darktide

Railway Empire 2

Planet of Lana

FIFA 23

PowerWash Simulator

Oyun Günlüğü
Yeni nesil oyun haberciliği - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir