0

Dijital oyunlar, artan kur fiyatlarıyla oldukça yükselmiş durumda. Bu fiyatlara en iyi çözüm de Xbox Game Pass! Gelin şimdi temmuz 2024 en iyi Xbox Game Pass oyunlarına göz atalım. Listemizde EA Sports FC 24, SteamWorld Dig 2 dahil tam dört oyun var!

EA Sports FC 24

Temmuz 2024 en iyi Xbox Game Pass oyunları!

EA Sports FC 24

EA Sports FC 24, 19 binden fazla tam lisanslı oyuncu, 700’den fazla takım ve 30’dan fazla ligin bulunduğu bugüne kadar yapılan en özgün futbol simülasyonu deneyimi sunuyor.

İnceleme yazımız için buraya göz atın.

PC Game Pass ile oynayabilirsiniz.

My Time at Sandrock

My Time at Sandrock – Tıpkı My Time at Portia gibi, My Time at Sandrock da birçok modern teknolojiyi yerle bir eden Felaket Gününden 300 yıl sonra, toparlanmaya başlamış bir kıyamet sonrası dünyada geçiyor.

İnceleme yazımız için buraya tıklayın.

Xbox ve PC Game Pass ile oynayabilirsiniz.

SteamWorld Dig 2

SteamWorld Dig 2 sizi Metroidvania stilinden etkilenerek ortaya çıkmış bir platform madenciliği macerasına çıkarıyor.

Eski bir ticaret kasabası gizemli depremlerle sarsıldığında, yerin altında ne tür korkunç şeyler döndüğünü ortaya çıkartmak yalnız bir steambot ve onun alışılmadık yardımcısına kalmıştır.

Yeri kazarak yolunuzu bulun ve hazineler, sırlar ve tuzaklarla dolu olan göz alıcı bir dünyayı keşfedin.

Xbox ve PC Game Pass ile oynayabilirsiniz.

Nickelodeon All-Star Brawl 2

Nickelodeon All-Star Brawl 2 oyununda rakiplerinle kozlarını paylaşırken gelmiş geçmiş en büyük kadrodaki en iyi dövüşçüleri seçebileceksin. Üstelik kadrodaki dövüşçüler arasında Sünger Bob Kare Pantolon, Ninja Kaplumbağalar, Squidward Dokunaç ve Jimmy Neutron gibi pek çok yeni karakter yer alıyor!

Xbox ve PC Game Pass ile oynayabilirsiniz.


Oyun haberleri için temel kriterlerimizi merak ediyorsanız,
haber politikası ve standartlarımıza göz atabilirsiniz.


Bizi Google News üzerinden de takip edebilirsiniz.


Oyun Günlüğü
Türkiye'nin yeni nesil oyun haber sitesi. 2020'den bu yana Türkçe ve İngilizce web sitelerimiz ve dijital dergimizle sizinleyiz! - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.