0

Grinde Gear Games (GGG) tarafından geliştirilen ve Path of Exile’ın devam niteliği olan Path of Exile 2 (PoE 2) 2024 haziranında biz oyun severlerle buluşacak. Diablo Katili olarak bilinin PoE, 2013 son baharından bu güne kadar oyuncularını yüz üstü bırakmadı. GGG’nin ikinci oyunları PoE 2’de aynı şekilde devam edeceğini düşünüyorum.

Path of Exile 2

Path of Exile 2’yi neden bekliyorum?

Aslında bakarsak PoE kendisini o kadar güncel tutuyor ki kendisine ait bir kemik kitleyi asla yüzüstü bırakmadı. GGG’den beklentimiz uzun süreler destekleyecekleri yeni oyunları PoE 2’yi yeni oyunculara tanıtarak kitlesini büyütebilmesi.

Path of Exile 2

Diablo katili olarak bilinen PoE gibi aynı şekilde PoE 2 oynaması ücretsiz bir oyun olacak. 2013 yılından beri oyunları içerisine asla P2W (Para ile Kazan) eklemeyen GGG gayet adil bir oyun deneyimi ile 2024 yılının en çok beklediğim oyun listesine giriyor. Aksiyon RPG/Hack and Slash severlerin kesinlikle göz atması gereken bir oyun olacağı kesin.

Path of Exile 2 Tanıtım Videosu

Path of Exile 2 ne zaman çıkacak?

Path of Exile 2, 7 Haziran 2024’te PlayStation 5, Xbox One, PlayStation 4, Xbox X ve S Serisi, Microsoft Windows, Klasik Mac OS platformlarına gelecek.


2024 yılında çıkacak tüm oyunlara buradan göz atabilirsiniz.


Can Çiftci
Oyun Günlüğü İnceleme Editörü - Hayatım boyunca oyun dünyasına büyük ilgi duydum. Oyun dünyasındaki gelişmeleri tutkulu bir şekilde takip etmeye çalışıyorum.

Comments

Leave a reply

You may also like