Oyun HaberleriPCPlayStation

Elden Ring: Shadow of the Erdtree DLC’si resmi olarak duyuruldu!

0

From Software, Elden Ring: Shadow of the Erdtree DLC’sini resmi olarak duyurdu! Genişleme paketi geliştirilme aşamasında.

Elden Ring: Shadow of the Erdtree

Hidetaka Miyazaki’nin son oyunu Elden Ring nihayet genişleme paketine kavuşuyor. From Software, Elden Ring: Shadow of the Erdtree DLC’sini resmi olarak duyurdu.

Haber, görsel ve genişleme başlığı dışında çok fazla ayrıntı vermeyen resmi Elden Ring Twitter hesabı tarafından paylaşıldı. Paylaşımda genişleme paketinin geliştirilme aşamasında olduğu vurgulanırken, “Lands Between’da yeni maceraları sabırsızlıkla beklediğinizi umuyoruz.” denildi.

Oyun bir yıldan uzun bir süredir piyasada ve büyük bir ilgiyle konuşulmaya devam ediyor. Genişleme paketi ise beklentiler arasındaydı.

Elden Ring: Shadow of the Erdtree çıkış tarihi!

From Software veya yayıncı Bandai Namco tarafından Elden Ring Shadow of the Erdtree genişlemesi için herhangi bir çıkış tarihi – hatta bir çıkış aralığı – açıklanmadı.

Elden Ring Türkiye fiyatı zamlandı!

Türkiye’de ise Elden Ring cephesinde kötü haberler var. Oyun PlayStation ve Xbox Store’da zamlandı. PlayStation’da ve Xbox’da fiyatlar 1.049 TL’ye yükseldi.

Elden Ring, Steam’de 599 TL’den satılmaya devam ediyor. Ancak fiyatların yükseleceği beklentisi hakim!


Oyun Günlüğü
Yeni nesil oyun haberciliği - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir