Oyun HaberleriPCPlayStationXbox

Elden Ring: Shadow of the Erdtree çıktı!

0

FromSoftware’in bugüne kadar ki en büyük genişleme paketi Elden Ring: Shadow of the Erdtree, bugün erişime açıldı.

Elden Ring: Shadow of the Erdtree

Karanlık bir fantastik dünyada geçen rol yapma oyunu Elden Ring ilk DLC paketi Shadow of the Erdtree ile genişlemeye devam ediyor.

FromSoftware’in bugüne kadar ki en büyük genişleme paketi olan Shadow of the Erdtree ile oyuncular, Empyrean Miquella’nın rehberliğinde, tanrıça Marika’nın ilk ayak bastığı, Erdtree’nin gizlediği Gölgeler Ülkesi’ne çağırılıyor. Bu tuhaf yeni topraklarda oyuncular, gizli amaçlarla Miquella’nın izinden giden diğer kişilerle tanıştıkça dünyanın karanlık sırlarını keşfedecekler.

Elden Ring Shadow of the Erdtree

Oyun büyüyen haritasının yanında yeni hikaye, tehlikeli zindanlar, yeni düşmanlar, silahlar ve ekipmanlarla hayranları sevindirdi. İnceleme puanlarından tam not alan genişleme paketi PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox X ve S Serisi, Xbox One, Microsoft Windows platformlarına geldi. Oyun Steam’de 26 dolardan (853 TL) satışa sunuldu. Shadow of the Erdtree, PlayStation ve Xbox mağazasında ise 999 TL.

Miyazaki’nin başarısı artarak devam ediyor. Bakalım bundan sonraki macera nereye evrilecek…

Oyunun yenilenen sistem gereksinimlerine bakmak için buraya tıklayın.


Oyun haberleri için temel kriterlerimizi merak ediyorsanız,
haber politikası ve standartlarımıza göz atabilirsiniz.


Bizi Google News üzerinden de takip edebilirsiniz.Oyun Günlüğü
Türkiye'nin yeni nesil oyun haber sitesi. 2020'den bu yana Türkçe ve İngilizce web sitelerimiz ve dijital dergimizle sizinleyiz! - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.