Oyun Haberleri

EA ve Cliffhanger Games duyurdu: Yeni Black Panther oyunu geliyor!

0

Electronic Arts, yeni AAA stüdyosu Cliffhanger Games ile birlikte yepyeni bir Black Panther oyunu üzerinde çalışmaya başladıklarını açıkladı.

EA – Cliffhanger Games

EA stüdyosu Cliffhanger Games, üçüncü şahıs hikaye odaklı ve tek kişilik bir Black Panther oyunu üzerinde çalıştığını duyurdu.

Marvel Games ile ortaklaşa hazırlanan oyun, Wakanda’nın en ünlü süper kahramanı Black Panther ile oyuncuları yeni bir maceraya davet ediyor.

Middle-Earth: Shadow of Mordor, Halo Infinite, God of War ve Call of Duty gibi ünlü oyunların yapımında çalışmış olan geliştiriciler, Cliffhanger Games bünyesinde toplanıyor.

Kevin Stephens oyunla ilgili olarak, “Oyunculara eksiksiz ve otantik bir Black Panther deneyimi sunmaya kendimizi adadık ve onlara hikaye odaklı bir video oyununda, şimdiye kadar deneyimledikleri oynanış şekli üzerinde daha fazla yetki ve kontrol sağladık. Wakanda, zengin bir süper kahraman şehri ve bizim görevimiz de Black Panther’i seven ve Wakanda’yı tüm detaylarıyla keşfetmek isteyen oyuncular için efsanevi bir dünya geliştirmek” dedi ve “Bu yolculuğa çıktığımızda Marvel Games ile ortaklaşa çalışarak Wakanda’yı -tüm teknolojisi ve kahramanlarıyla birlikte- oyuna yansıtmayı hedefledik ve bu hedefimizi kendi orijinal hikayemizi de içine katarak oyuncularla buluşturmak için sabırsızlanıyoruz.” açıklamasında bulundu.

Cliffhanger Games, projenin henüz erken geliştirilme aşamasında olduğunu vurgulayarak, önlerinde uzun bir yolun olduğunu söyledi.


Oyun Günlüğü
Yeni nesil oyun haberciliği - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.