MobilOyun Haberleri

EA Sports FC Tactical duyuruldu

0

Sıra tabanlı futbol-strateji oyunu EA Sports FC Tactical duyuruldu. Oyun, 2024’ün başlarında mobil platformlara gelecek.

EA Sports FC Tactical

Electronic Arts, EA Sports FC markasını mobil cihazlarla büyütüyor. Şirket, sıra tabanlı futbol-strateji oyunu EA Sports FC Tactical‘ı duyurdu. Oyun, 2024’ün başlarında mobil platformlara gelecek.

Tactical, interaktif bir simülasyon sunarak içerisinde Premier League, LALIGA EA SPORTS, Bundesliga, Ligue 1 ve Seria A gibi liglerin de bulunduğu 10’dan fazla büyük ligde yer alan 5 bin farklı futbolcuyu, stratejik ve sıra tabanlı bir oynanışla buluşturmayı hedefliyor. Maçlar atak, defans ve beceri hareketleri gerçekleştirmek ve yapmak için sıra tabanlı fırsatlarla simüle edilerek daha önce hiç olmadığı gibi gerçekçi bir futbol karşılaşması ile sonuçlanıyor.

EA Sports FC Tactical

EA Sports FC Genel Müdürü ve Kıdemli Başkan Yardımcısı Nick Wlodyka, “EA Sports FC Tactical, tamamen yeni bir futbol deneyimi yaratmak için stratejik oynanışı benimsiyor. Oyuncuları daha önce hiç olmadığı şekilde futbolun bu yeni dönemine sürükleyen bir deneyim olarak hazırlandı.” dedi.

Wlodyka, “Sıra tabanlı strateji oyunu hayranlarını ağırlamaktan heyecan duyuyor ve EA Sports FC oyuncu topluluğunun bir parçası olarak kulübe katılmalarını sabırsızlıkla bekliyoruz. Yakında EA Sports FC Tactical hakkında daha fazla bilgi paylaşacağız.” açıklamasında bulundu.

EA Sports FC Tactical

EA Sports FC Tactical, içerisinde çevrimiçi maçlardan, çevrimiçi yarışmalara (Sıralama maçları, Ligler ve Loncalar) kadar birçok oyun modu bulunan bir oyun deneyimi vadediyor. Oyuncularınızı geliştirerek oyuncuların yüksek beceri gerektiren hareketlerde ustalaşmasını sağlayacak ve daha derin bir ilerleme için onların yeteneklerini ortaya çıkaracaksınız.

EA Sports FC Tactical, futbol fanatiklerinin yepyeni bir futbol macerasına çıkması için 2024 yılının başlarında yayınlanacak. Oyuna Google Play ve App Store’dan ön kayıt yapabilirsiniz.


Oyun Günlüğü
Yeni nesil oyun haberciliği - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.

Comments

Leave a reply