Oyun HaberleriPCPlayStation

EA Sports FC 24’ün en iyi 24 oyuncusunun reytingleri açıklandı!

0

EA Sports FC 24’te en iyi kadın ve erkek futbolcu reytinglerinin yanında, Opta tarafından optimize edilen PlayStyles (Oyuncu Stilleri) teknolojisi ve Global Hero fragmanı da açıklandı. İşte FC 24’ün en iyi 24 oyuncusunun reytingleri!

EA Sports FC 24

EA Vancouver (EA Kanada) tarafından geliştirilen ve EA Sports tarafından da yayımlanacak EA Sports FC 24‘ün en iyi 24 oyuncusunun reytingleri açıklandı.

En iyi kadın ve erkek futbolcu reytinglerinin yanında, Opta tarafından optimize edilen PlayStyles (Oyuncu Stilleri) teknolojisi ve Global Hero fragmanı da yayımlandı.

Bu defa her oyuncunun gerçek dünya sahalarındaki oyun stilleri ve performansları reytinglerine yansıyacak.  20.000’e yaklaşan oyuncu kadrosuyla, FC 24 dünyasındaki futbol kahramanları, ikonlar ve efsaneler, oyunculara Ultimate Team’lerini şekillendirmek için devasa bir seçenek havuzu yaratacak.

Ultimate Team’deki tüm oyuncular, liglerine ve gerçek dünyada karşı oynadıkları sporculara göre derecelendiriliyorlar. Reytingler, erkek ve kadın takımlarının bağımsız olarak oynadıkları diğer modlarla tutarlı olacak.

EA SPORTS FC 24‘ün en iyi 24 oyuncusunun reytingleri aşağıdaki gibi sıralanıyor:

EA SPORTS, kısa süre önce, her maçta daha fazla gerçekçilik sunacak olan önemli bir teknolojinin de tanıtımını gerçekleştirdi. Opta tarafından optimize edilen ve taraftarların genel reytinglerin ötesine geçerek bireysel oyuncuların kişisel oyun tarzlarını ve kendine özgü yeteneklerini sahaya taşımalarına olanak tanıyacak PlayStyles (Oyuncu Stilleri) EA SPORTS FC 24’ün teknolojik ilerlemesini gözler önüne serecek. 

[ngg src=”galleries” ids=”28″ display=”basic_slideshow”]

Oyun Günlüğü
Türkiye'nin yeni nesil oyun haber sitesi. 2020'den bu yana Türkçe ve İngilizce web sitelerimiz ve dijital dergimizle sizinleyiz! - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.