DonanımOyun Haberleri

DualSense Edge ön siparişe açıldı!

0

PlayStation 5 ile birlikte tanıtılan DualSense’in daha gelişmiş ve özelleştirilebilir hali olan DualSense Edge ön siparişe açıldı! Ön siparişlerin başlamasıyla birlikte ürünün Türkiye satış fiyatı konusunda oyun severler meraklanmaya başladı. İşte DualSense Edge’in Türkiye fiyatı!

DualSense Edge

PlayStation 5 ile birlikte bizlerle buluşan DualSense serisine yeni bir üye ekleniyor. Oyuncular DualSense’in dış görünüşünü istedikleri şekilde değiştirebiliyorlardı. Şimdiyse DualSense Edge ile birlikte değiştirebilir çubuklar ve çubuk modülleriyle oyun konforunuzu arttıracak ve uzun süreli oyun deneyimi yaşayabilmenizi sağlayacak.

Elbette yeni özellikler bununla sınırlı değil. Özel işlev düğmesiyle oyun içerisindeyken hızlıca ses ayarlarını ve oyun kolu ayarlarını düzenleyebilirsiniz.

Parmaklarınızın oyun koluna daha iyi tutunabilmesi için tetik tuşlarının uzunluklarını kendinize göre ayarlayabilirsiniz ve elbette atanabilir arka düğmeler ile gerekli tuşları atayarak kullanımınızı kolaylaştırabilirsiniz.

Ve son olarak, oyun kolunuz kabloyla çalışırken bir anda kablosu çıkacak mı korkusuna son! Kilitlenebilir USB kablosu ile korkusuzca oyununuzu oynamaya devam edebilirsiniz.

DualSense Edge ne kadar?

  • Yeni DualSense Edge Türkiye’de 6599 TL’den satışa sunuldu.
  • Standart DualSense fiyatıysa 1699 TL.

Gamze Nur Kaya
Haber Editörü - 2022

Comments

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir