Oyun HaberleriPC

Drug Dealer Simulator 2 çıktı!

0

Açık dünyaya sahip birinci şahıs suç simülatörü Drug Dealer Simulator 2 bugün PC platformuna geldi.

Drug Dealer Simulator 2

Polonyalı bağımsız video oyun stüdyosu Byterunners Game Studio tarafından geliştirilen ve Movie Games S.A. tarafından da bugün (20 Haziran 2024) yayımlanan açık dünyaya sahip birinci şahıs suç simülatörü Drug Dealer Simulator 2, PC platformuna geldi.

İlk oyuna göre altı kat büyüyen haritası, etkileyici hikayesi ve oyun içi mekanikleriyle Drug Dealer Simulator 2, Türkçe dil desteğiyle oyuncularla buluştu.

Steam oyuncularını tam olarak tatmin etmeyen oyun ilk inceleme puanlarından ‘karışık’ aldı.

Altı farklı karakteri seçebileceğiniz oyunda çalışanlar işe alacak, çete hiyerarşisi oluşturacak ve rütbeler vereceksiniz. Laboratuvarları ve gizli yerleri donatacak genişletip yenilerini inşa edeceksiniz. Oyunda tropik fırtınalar da dahil hava olaylarının yaşandığını belirtelim.

Drug Dealer Simulator 2 ne kadar?

Drug Dealer Simulator 2, Steam’de 7 Temmuz’a kadar 11.24 dolar (369 TL). Lansmana özel indirim sona erdiğinde oyun 12.49 dolardan satışta olacak.


Oyun haberleri için temel kriterlerimizi merak ediyorsanız,
haber politikası ve standartlarımıza göz atabilirsiniz.


Bizi Google News üzerinden de takip edebilirsiniz.Oyun Günlüğü
Türkiye'nin yeni nesil oyun haber sitesi. 2020'den bu yana Türkçe ve İngilizce web sitelerimiz ve dijital dergimizle sizinleyiz! - Reklam ve işbirliği için mail atabilirsiniz.