Oyun HaberleriPCPlayStation

Dragon’s Dogma 2 hakkında yeni bir açıklama geldi!

0

Heyecanla uzun zamandır beklenen Dragon’s Dogma 2, şu anda Capcom tarafından geliştirilen en büyük oyunlardan birisi. Sene sonundaki açıklamalarla beraber Dragon’s Dogma 2 hakkında yeni bilgiler mevcut.

Dragon’s Dogma 2

Japon video oyun dergisi Famitsu’ya röportaj veren Capcom, hayranlara Dragon’s Dogma 2 hakkında bilgiler verdi. Duyurulmasından itibaren çok detay verilmeyen Dragon’s Dogma 2 hakkında 2023 hedefleri içinde olduğunu aktaran Capcom, açıklamasıyla hayranları heyecanlandırdı.

Dragon’s Dogma 2, yakında geliyor

Projenin geliştiricilerinden Hideaki Itsuno, Dragon’s Dogma 2 geliştirilme sürecinin yavaş ama emin adımlarla ilerlediğini aktarıyor. Bu sene içinde ve en kısa zamanda daha fazla gelişme aktarmak istediğini belirtiyor.

Dragon’s Dogma 2, markanın onuncu yıldönümü adına geçtiğimiz aylarda duyurulmuştu. 2012 yılında çıkan ilk oyun Dragon’s Dogma, Xbox 360, PS3 ve PC konsollarında başarı yakalamıştı. RPG ve açık dünya elementlerini harmanlayan ilk oyunun devam oyunu için beklentiler yüksek. Dragon’s Dogma 2 hakkında daha detaylı bir bilgimiz olmasa bile bu sene içinde gelecek olan duyurularla oyun hakkında net bilgilerimiz olacak gibi gözüküyor.  


Tuana Seda Hürmen
Oyun Günlüğü Yazarı

    Comments

    Leave a reply

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir